MHP ile İYİ Öğür arasında Talasspor kavgası

Kayseri’de Talas Belediyesi Ilkgüz Kocaoğlan Sedir Toplantısı’nda Talasgücü Belediyespor anlaşmazlığı nedeni ile İYİ Tümen Grup Başkanvekili Mustafa Çalıksoy ile MHP Talas Şehremaneti Sedir Üyesi İbrahim Ata, yavuklu kavgaya tutuştu.

Talas Belediyesi Ilkgüz Ayı Divan Toplantısı, Uray Başkanvekili Ragıp Arkadaş Başkanlığında yapıldı. Mecliste, İYİ Tümen Talas Uray Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Çalıksoy ile Milliyetçi Debi Partisi (MHP) Talas Şehremaneti Divan Üyesi İbrahim Ağababa arasında Talasgücü Belediyespor ile ilgilendiren anlaşmazlık yaşandı. Sedir toplantısının peşi sıra merdivenlerden baş aşağı sırasında ikilinin tartışması kavgaya dönüştü. Çalıksoy’un gözlüğü arbedede kırıldı. Tarafların şikayetçi olmaları üstüne görüngü hesabına polis ve sağlık ekipleri irsal edildi. Yaşanan arbedede gözlüğü hassas Çalıksoy ve İbrahim Ağababa, afiyet raporu alınması için Kayseri Cesamet Hastanesi Adli Tabipliği’ne götürüldü.

Diğer yandan MHP Talas Belediye Divan Üyesi İbrahim Dede ise olayın tamamen esassız olduğunu iddia etti. Bahis yargıda çözülecek – KAYSERİ

Share: