MHP Gaziantep Saylav Taşdoğan, üç maaş tatili ziyaretlerle değerlendirdi

MHP Gaziantep Mebus Ali Muhittin Taşdoğan, TBMM’nin üç maaş tatili sahada ziyaretlerde bulunarak geçirdi.

Taşdoğan’ın ofisinden yapılan açıklamaya göre, TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayıp Gaziantep’e mevrut Taşdoğan, henüz sonradan Ankara’ya giderek MHP Genel Başkanı Çap Bahçeli’yi ülfet etti.

Taşdoğan, bu ziyaretin peşi sıra Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda intihap bölgesinde düzlük çalışmaları gerçekleştirdi.

İlçeleri dolaşan Taşdoğan, kaza başkanları ve fırka teşkilatlarının yanı sıra kaymakamlık, ilçe müdürlüğü, türlü kurumları ve esnafı ziyaret etti.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başta gelmek için birliğe sadık bir nice esnaf odasının taleplerini dinleyen Taşdoğan, hemşehrilerinin düğünlerine ve cenazelerine bile katıldı.

Ziyaret ettikleri yerlerde Halk İttifakının çalışmalarını anlatan Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması amacıyla meslek odaları, şehremaneti başkanları ve bakanlıklarla iletişime geçti.

Taşdoğan, Gaziantep Nurdağı yolunun yapılacağı ve ana atılacağının müjdesini dahi verdi.

Taşdoğan, Bahçeli’nin talimatıyla düzenlenen “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Ifham ve Tavzih Bitlis” programı kapsamında parçalanmamış ilçeleri gezerek Cumhur İttifakını anlattı. Taşdoğan, bire bir zamanda MHP tarafından 2023’e Akilane “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum’da düzenlenen mitinglere da katıldı.

Share: