Meslek Sporları Bocce İl Birinciliği tamamlandı

Manisa Bilgisizlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Ekol Sporları Küçükler (Kız-Eş) Bocce İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Manisa’da 70 okuldan 350 sporcunun katılımıyla 17 ilçede gerçekleştirilen Meslek Sporları Küçükler (Kız-Erkek) Bocce İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı. 12-14 Mabeyin tarihlerinde 19 Mayıs Stadı birlikte mevcut bocce sahasında yapılan bitiş maçları oldukça ateşin ve fırtınalı geçti. Müsabakalar böylecene; Kızlarda birinci Akhisar Martir Hasan Enerjik İlkokulu, ikinci Alaşehir Kavaklıdere Atatürk İlkokulu, üçüncü Alaşehir Kavaklıdere İlkokulu ve dördüncü Kırkağaç 12 Eylül İlkokulu oldu.

Erkeklerde ise bir numara Akhisar Şehit Hasan Çevik İlkokulu, ikinci Kırkağaç Bakır Atatürk- Hilmi Bakırlı İlkokulu, üçüncü Salihli Durasıllı Mimar Sinan İlkokulu ve dördüncü Alaşehir Uluderbent Martir Mutlu Yazar İlkokulu oldu. Dereceye giren sporculara yürek ve madalyaları Ekol Sporları İl Dizgi Komitesi ve beden terbiyesi öğretmenleri yoluyla verildi. Dereceye giren okullar takım müsabakalarında Manisa’yı künde edecek. – MANİSA

Share: