Merve Boluğur’un depremle ilişik “Ölecek olan ölüyor ne yapalım yani” sözleri tepki çekti

Küçük Ay ayında eşkâl üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 11 ilimizde yıkımlara illet oldu. Depremden en çok etkilenen illerin başında gelen Hatay’de ayrımsız arkadaşı gerileme altında kalarak hayatını kaybeden Merve Boluğur ise bölgeye giderek depremzedelere koruyucu olmaya çalıştı. Esbak bölüm Bebek’te görüntülenen Boluğur’un depremle ilişkin söyledikleri ilgi çekti.

“DEPREM İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK”

Depremlerin ardından Hatay’a revan Merve Boluğur, “Çokça keder, bu bire bir od. Elimizden geleni ve insanlık görevini yaptım orada. Vatandaşlara apotr olmaya çalıştık. Benim dahi bire bir arkadaşım gerileme altındaydı ve maalesef kurtaramadık” dedi.

“OLACAK OLAN OLUYOR, ÖLECEK OLAN ÖLÜYOR”

Görüngü Taha Duymaz’ın 19 yaşında depremde hayatını kaybetmesiyle ilişik mütekellim Merve Boluğur, “Tanrı mekanını cennet eylesin. Kaderin önünü geçemiyoruz. Olacak olan şeyler oluyor. Ölecek olan ölüyor. Ne yapalım yani? Tığ insanca yerine gerekeni yaptık. İşler durdu cömert. Ülkede balaban aynı hareket olayı söz konusu. İnşallah çalışacağız. tek beyaz perde ve reklam işbirliğim vardı amma şu dakika maltalık durdu. Hayata devam ediyoruz zira bize da sunulan benzeri üzeri var. Nereye büyüklüğünde eve kapanarak bunluk yaşayabiliriz?” ifadelerini kullandı.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur’un sözleri kısa sürede toplumsal medyada ruzname oldu. Boluğur’un sözlerini eleştiren Hopdedik Ayhan, “Boşsun boş… Sussan imdi saygı görürsün” derken mahir aktör Hakim Şen dahi “‘Çokça üzgünüm’ deseydin, tek konuşmasaydın” yorumunu yaptı. Toplumsal medya kullanıcıları da Boluğur’un sözlerini eleştirdi.

İşte Merve Boluğur üzere yapılan ara sıra yorumlar…

Share: