Melisa Aslı Pamuk ile sette tartışan Derviş Duymaz sessizliğini bozdu: Küfrederek seti metrukiyet etti

Ben dizisinin başrol oyuncuları Melisa Aslı Cehre ve Derviş Duymaz sette birbirine girdi. Tartışmanın peşi sıra Iğ’u toplumsal iletişim araçları hesabından takipten çıkaran Duymaz, konuyla ait yazılmış benzeri izah yaptı.

“NAZIK BİR SİNİRLE TARTIŞIP KÜFREDEREK SETİ AYRILMA ETTİ”

Yaşanan gerginliğe rağmen Melisa Aslı Cehre ile profesyonelce çalışmaya devam eden Mücahit Duymaz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Melisa’nın genel yerine sete geç çıkıp ekibi bekletiyor olmasına fehva vermeye çalışırken bizler, işimizin yoğunluğu sebebiyle o bölüm ki geç gelişinin sebebini sordum ‘ne oldu neden geç kaldın Melisa?’ gelen ciddiyetsiz yanıt ve cerbezeli tavrın peşi sıra sinirlendim ve mesafeli davrandım. Ekibin karşısında mahcup olan Melisa yaklaşık 20 dakika sonraları şişman tıpkısı sinirle yanıma geldi ve ağız dalaşı başladı. Bu tartışmanın sonucunda melisa bana küfrederek seti metrukiyet etti.”

“MELİSA’NIN PİŞKİNCE GÜLDÜĞÜ CİDDİYETSİZ TAVRI HAZMEDEMEDİM”

“Ego haklarımı korumaya çalıştım ve çalışıyorum. İnsanlar işlerinin gerektirdiği saatlerde işlerinde olurlar, gelişigüzel aksaklıkta da izah yaparlar. Kamu ekibin hazır tıpkı şekilde Melisa’yı beklemesini ve Melisa’nın tek özdek yokmuşçasına pişkince gülerek koyduğu ciddiyetsiz tavrı hazmedemedim. Izah fora etmek zorunda kalmayabilirdim amma sâdır kavisli ve hile, gerçeği yansıtmayan bu haberlere bire bir karşılık isnat etmek istedim. Gündeminizi böyle tıpkısı molekül üzere çalışır ettiysem özürlerimi iletir saygımı sunarım.”

Share: