Mehmet Dinçerler’den Gözde Fenomen Açıklaması

Dört kamer önceki evlenen Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanacağı ortaya bundan sonra.

Önceki çağ Mehmet Dinçerler’e sorun açan adlı şarkıcı, bu hamlesinin arkası sıra hisse senedi insanını toplumsal iletişim araçları hesaplarından sildi.

Mehmet Dinçerler’in alyansını takmaması ve Olay’nin ‘Küçük Bir Yol’ şarkısında gözyaşlarını tutamaması münasebet bitti haberlerini yanında getirmişti.

“ANLAŞARAK SONLANDIRAMADIK”

Bütün bu yaşananların arkası sıra Olay sosyal medya hesabından boşanacağını duyurdu. Yazdığı notta “Anlaşarak sonlandıramadığımız amacıyla” ifadesini kullanması özen çekti.

2. Laf programının iddiasına bakarak; Mehmet Dinçerler, boşanma kararının ardından Olay’den bütün takıları ve dünyaevi teklifi ettiği 3 milyon TL’lik yüzüğü üstelik anlayışsız istedi.

Bütün bu iddiaların arkası sıra Mehmet Dinçerler sessizliğini bozdu.

“ŞAHSIMA YAPILAN YAKIŞTIRMALAR YAKIŞIKSIZ”

Dinçerler, “Şahsıma yapılan yakıştırmalar haksızlık. İlişkimiz boyunca Fenomen’nin görüşme hayatını yeryüzü çokça destekleyen birey bendim. Konserlerini ailemle alay malay sunu önden gururla izledim. O yüzden ortaya atılmış iddialar beni şaşırttı.

Evliliğimizi sonlandırma kararı ortak görüşümüzdür. Fenomen’den hiçbir talebim olmamıştır. Kişi dünyama kaçmak yerine herkesten kaçınmak irade ediyorum” dedi.

İŞTE MEHMET DİNÇERLER’İN O AÇIKLAMASI

HADİSE KİMDİR?

Vaka nereli ve birçok yaşında; Fenomen, 22 Teşrinievvel 1985 tarihinde Belçika’nın Anvers kentinde dünyaya geldi. Fenomen aslen Sivaslıdır. 36 yaşındadır.

‘Hülya’ adında bire bir ablası, ‘Derya’ ve ‘Murat’ adlarında iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972 yılında gitmek amacıyla Belçika’ya gitti. Hadise, üniversite eğitimini pazarlama ve modern diller konusunda aldı. Müziğe olan ilgisi nedeniyle mesleğini yapmadı, ailesinin de desteğiyle çalgı eğitimi aldı.

Hadise 11 yaşındayken ana ve babası evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşına geldiğinde Idol yarışmalarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Konkur sonucunda ilk 10’a giremedi fakat 6 ay bilahare tıpkısı resimlik teklifi aldı. Teklifi kabul etmesinin peşi sıra albüm hazırlıklarına başladı.

İlk şarkısı ‘Sweat’i 1 Kasım 2004’te single yerine satışa sundu. Mayıs 2005’te ikinci single’ı ‘Stir Me Up’ı yayınladı ve önce klibini bile bu şarkıya çekti. Gidiş sayesinde adı Türk basınında kayran aldı. Ekim 2005’te üçüncü single’ı ‘Milk Chocolate Girl’ü satışa sundu. Kasım 2005’e gelindiğinde ilk stüdyo albümü ‘Sweat’i yayınladı. Albümde meydan kayran ‘Ain’t No Love Lost’ ve ‘Bad Boy’ şarkılarını single adına da satışa sundu.

Şarkıcı, Ilkgüz 2007’üstelik ikinci stüdyo albümünün ilk single çalışması ‘A Good Kiss’i yayımladı ve klibini İstanbul’bile çekti. Küçük Ay 2008’üstelik albümün ikinci single’ı ‘My Body’ yayınlandı. Şarkının klibi Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi.

Haziran 2008’dahi yayımlanan Başkumandan Sıfat-Fiil albümü Nefes’te vadi alan ‘Düşman’ şarkısında ikili şarkıcısı adına kayran aldı. Aynı ay süresince ikinci stüdyo albümü ‘Olay’yi piyasaya sürdü. Albümdeki 10 şarkının sözlerini Yves Gaillard ile birlikte yazdı. Bunun birlikte ‘A Good Kiss’ şarkısının Açıkçası olan ve Sezen Aksu yoluyla yazılan ‘Deli Oğlan’ı da albüme ekledi

Ağustos 2008’da, MTV Avrupa Enstrüman Ödülleri’nde En İyi Türk Hanende kategorisinde aday olarak gösterildi fakat ödülü Emre Vazıh kazandı.

EUROVISION’A KATILMA SÜRECİ

Vaka’nin 2009 Eurovision Haz Yarışması’nda Türkiye piyes edebileceğine dayalı önceki istihbarat 2007 yılının sonlarında artık. Teşrinievvel 2008’de şarkıcının 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi olta edeceği açıklandı. 31 Çatlak 2008’da, Sinan Akçıl ve Stefaan Fernande ile gelişigüzel yarışma için oluşturduğu ‘Düm Tek Biricik’ şarkısını ilk kez TRT’da seslendirdi.

16 Mayıs 2009’bile Rusya’nın başkenti Moskova’bile düzenlenen yarışmada Azerbaycan, Belçika, Müttehit Krallık, Fransa, İsviçre ve Makedonya’dan bütün fakül aldı; toplamda 177 puana ulaşarak, Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın ardından dördüncü oldu.

HADİSE’NİN HUSUSI YAŞAMI

1985 doğumlu olan Olay, 2022 yılı bakımından 36 yaşındadır

Vaka, geçtiğimiz aylarda aksiyon insanı Mehmet Dinçerler ile evlenmiştir.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 yılında dünyaya mevrut Mehmet Dinçerler, ünlü kahvehane markasının Türkiye CEO’sudur.

Türkiye’bile Hacı Sayid’in ikinci gömlek ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Umumi Heyet Başkanı Hüccet Dinçerler’in oğludur.

Baklavada şöhretli benzeri işaret olan Hacı Sayid’in kurucusu Hisse Senedi Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in insan haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e konfirmasyon etti.

Türkiye’birlikte yıllar önce bulunmayan olmaya beniz tutan kıraathane zincirini alıp baştan canlandıran Mehmet Dinçerler, gelişmemiş müddet içre 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmuştur.

Share: