Masumlar Apartmanı 20. eskimemiş devir fragmanı yayımlandı mı?

Masumlar Apartmanı 19. serencam departman ile salı akşamı sevenleri karşısına daha çok. Dikkat calip dizide İnci’nin gerçekleri öğrenmesinin peşi sıra ortalardan kaybolması Han‘a büyük aynı incitici yaşatır. Bu durumda Gülben harekete zarif. Masumlar Apartmanı 20. göz fragmanı ise araştırılıyor. İşte, detaylar…

Eğlek’ı kaybetmeyi göze alamayan İnci, hayatının bildirme şişman kararını alır. Safiye ve evdekiler ise kardeşlerinin üzülmesine elan fazla dayanamaz ve İnci’yi içlerine kabul ederler. Masumlar Apartmanı 20. yeni bölümde ise olacaklar merakla bekleniyor. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han, İnci’nin kararının peşi sıra bakımsız haldedir. İnci de Eğlek’dan aynı tıpkısı durumda değildir fakat kararının üstelik arkasındadır. Evdekiler Eğlek’ın moralini kazanmak amacıyla çırpınırken Neriman  okulda Iye ile tartışır. Ağız Dalaşı sırasında Iye’nin ağzından kaçırdığı tıpkı şey Neriman’ı şoke bedel. Fakat Ege’nin sonraki hamlesi Neriman’ı yıkar. Ablasının ve Eğlek’ın sevdiklerinden ayrı kalmalarına dayanamayan Gülben, Konak ve İnci’yi ayrımsız araya yayımlamak için tek umulmadık birinden arkalama ister. İnci’nin kaldığı yeri öğrenen Eğlek, akıbet bir nöbet bahsetmek amacıyla çabalar. Evdeki düzeni sakat günlere tedvir çabasındaki Safiye, Naci üzerine öğrendiği eskimemiş tıpkısı gerçekle yüzleşir. Naci ise biçarelik içinde Gülru’ya son isteğini söyler.

MASUMLAR APARTMANI 20. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

TRT1 ekranlarının görüngü dizisi Masumlar Apartmanı’nın sonuç bölümü sonrası bakir bölümden önce tanıtma filmi merakla bekleniyor. Ancak Masumlar Apartmanı 20. kesim fragmanı daha yayımlanmadı. 

Share: