Marmaris Belediyespor bitime 2 hafta kaldığında şampiyon oldu

Marmaris Belediyespor-Marmarisgücüspor karşılaşması öncesi

Karşılaşmadan detay

Maç sonrası şampiyonluk sevinci Marmaris Belediyespor bitime 2 hafta kaldığında böke oldu

MUĞLA – Muğla 1. Müptedi Ligi B Grubu’nda savaşım fail Marmaris Belediyespor, sezonun tamamlanmasına 2 hafta kaldığında şampiyonluğunu car ederek Süper Dünkü Lig’e yükseldi.

Marmaris Gücüspor ile 1-1 berabere artan Marmaris Belediyespor bildirme mümasil rakibinin 6 puan önünde haftayı tamamlayarak Muğla 1. Müptedi Ligi B Grubu’nu bir numara bitirmeyi garantiledi.

Siyah-beyazlı topluluk, gelecek zaman Süper Tor Lig’de mücadele edecek.

Kulüp Başkanı Hasan Yaylalı, yaptığı bağlanmış açıklamada, göreve geldikleri önceki günden bu yana pakt ile şahsına mahsus güven amacıyla teşekkür etti, şampiyonluğu getiren maharet takım ve sporcuları kutlama etti.

Hak ettikleri ve devamının geleceğini hissettiren bir şampiyonluk kazandıklarına vurgulayan Yaylalı, “Eksiksiz yönetim kurulu üyelerimize, kalbi bizimle atan dostlarımıza ve herhangi bir ant yanımızda olan Şehremaneti Başkanımız Sayın Mehmet Oktay’a ve balaban taraftarımıza teşekkür söylemek istiyorum. Merdivenleri bir tane biricik çıkmaya devam ediyoruz. Kalbimizde bu merbutiyet arkamızda sizin desteğiniz olduğu sürece Marmaris’imizi müstahak olduğu yerlere taşıyacağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: