Malatya haberleri! DÜRÜST Öğür Milletvekilleri Sermin Balık ve Hisse Senedi Çakırdoğan Malatya’da ziyaretlerde bulundu

AK Tümen Milletvekilleri Sermin Balık ile Hisse Senedi Çakırdoğan, Malatya’da benzeri saf ziyarette bulundu.

AK Fırka Elazığ Mebus Sermin Balık, Kale Şehremaneti Başkanlığı ve İlçe Halk Eğitim Bilimi Merkezi Müdürlüğü koordinesinde Kermen Belediyesi Cahillik Merkezinde açılan kurslarda incelemelerde bulundu.

Saylav Balık, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Aziz Ayaz, kurs hocaları ve kursiyerlerle tıpkı müddet dostça ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kermen Şehremaneti Başkanlığına geçerek aynı sıra toplantılara katılan Balık’a, Belediye Reisi Gaye Adam eliyle ilçeye yapılan yatırımlar hakkında bilgelik verildi.

Kayırıcı, Balık’a Türk Bayrağı, fayans sepici ve fincan takımı bergüzar ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette İlçe Belediye Başkanı Maksat Âdem, DOĞRU Fırka İlçe Başkanı Abdulvahap Temur, AK Parti Eş Kolları Başkanı Ayfer Gösterişli ve vatandaşlar katıldı.

DOĞRU Tümen Erzincan Mebus Senet Çakırdoğan ise Arapgir ilçesinde temaslarda bulundu.

Çakır, Malatya Büyükşehir Belediyesi Ofis Başkanları Mehmet Hanifi Enerjik, Gaye Nalçacı, Mustafa Sönmez ile beraberin da Arapgir sivil sosyete kuruluşlarını ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek onların taleplerini dinledi.

Share: