Magdeburger Sigorta’birlikte yıpranmamış genel müdür

Magdeburger Sigorta’nın kurucu ortağı, Yönetim Kurulu Komutan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçan, 01.02.2022 tarihi itibarıyla Genel Müdürlük görevini devretti. Galibiyet Uçan’ın Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi ve müessis ortak ünvanıyla çalışmalarına devam edeceği Magdeburger Sigorta’nın genel müdürlüğüne, şirketin Mali İşlerden Sorumlu Umum Müdür Yardımcısı Dr. Halil Bulaşan atandı.

Galibiyet Uçan yaptığı açıklamada, “Magdeburger Sigorta’nın acentelerimizin, sigortalılarımızın, çalışanlarımızın hayallerini gerçekleştireceği, hayatlarını kolaylaştırıcı bire bir hava olmasını icat etmek üzere değerli ortaklarımla 2018 yılında yola çıkmıştım. Geçen bu zamanda çalışma arkadaşlarım, tamam Türkiye’da 900’u aşan acentelerimiz ve 2000’i aşan servis ağımız ile sigortalılarımıza ve sigortacılık sektörüne, hedeflediğimiz birinci sınıf ve emniyetli hizmeti ince yıllar sunmamızı sağlayacak çok kızıl katkılar sağladılar. bundan sonra şirketimizin kuruluş sürecinde etkili fiyaka düzlük nöbet arkadaşım Dr. Halil Arızi’nun liderliğinde, Magdeburger Sigorta’nın özveren ve muvaffakiyetli çalışmaları ile talih ekonomisine derece katarak kullanılmamış başarılara imza atmaya devam edeceğine inancım tükenmez” dedi.

Magdeburger Sigorta’nın 2018’da faaliyetine başladığı önceki günden beri şirkette görev kayran Dr. Halil Sâri birlikte “Yengi Uçar’ın önderliğinde şirketimizin kuruluşu ve geldiği bekçi benzeri sükse hikayesidir. Magdeburger Sigorta’nın bu yolculuğunda, harika hareket gücümüz, yaşayan acente ağımız ve yenilikçi anlayışımız ile yaptığımız işin arz iyisini yapmaya bitmeme ederek güvenli sigorta hizmeti vermeyi sürdüreceğiz” açıklamasını yaptı.   

Dr. Halil Yaya üzerine

Adıyaman’ın Besni ilçesinde doğan Dr. Halil Yaya, lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi İİBF İngilizce İşletme Bölümü’nde yaptı. Dr. Gelgeç, Marmara Üniversitesi BSE’birlikte Resülmal Piyasaları Bölümü’nden “Maltalık Sigortalarında Risk Yönetimi” mevzulu teziyle faziletkâr lisans, Bankacılık Bölümü’nden ise “Türk Sigorta Sektörünün KEZ Sürecine Uyumu” mevzulu doktora tezi ile doktora derecesi almıştır. İş hayatına bankacılık sektöründe başlayan Dr. Muvakkat, 1991 yılında girdiği sigortacılık sektöründe elementer, maltalık ve bireysel tekaütlük sigortaları alanlarında çalıştı. SMMM, SPK Bağımsız Milletvekili Denetleme ve KG Bağımsız Milletvekili Teftiş Lisansları ve CRMA lisansı sahibi Dr. Halil Bulaşan, 2018 yılında kurulmasından itibaren Magdeburger Sigorta’dahi görev yapmaktadır.

Aksigorta’nın bilançosu zarara döndü

İklim değişikliği sigorta fiyatlarını yükseltiyor

 

Share: