Kütahya Valiliği Güdeleme ve Eğitim Bilimi Tırı, “Yılın yer iyisi” ödülünü törenle aldı

Türkiye Kentsel Kasılma Hile Derneği (TRKTYD) tarafından düzenlenen “2. Yapılış Yönetim Zirvesi ve Ihsan Töreni”nde ödüller sahiplerini buldu.

Kütahya Valiliği Motivasyon ve Terbiye Tırı, geceden “Yılın Sunma İyi Sosyal Külfet Projesi” ödülüyle ayrıldı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Maksat Kurum’un katılımıyla İstanbul Sancaktepe’deki Recep Tayyip Erdoğan Kurultay Merkezinde yapılan törende, ödülü Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Kudret Ödül aldı.

Vali Yüksek Çelik’in desteği ve himayesiyle hayata geçirilen projenin ödüle layık görülmesinden duyduğu mutluluğu belirten Erk Dürü, “Kütahya Valiliği Motivasyon ve Eğitim Tırı, iki yılda binlerce çocuğa ulaştı. Gönüllü tıpkı pedagog namına başladığım projede hayallerime özden destek veren Kütahya Valimiz Ali Çelik’e, bizi bu ödüle layık gören Kentsel Yapı Idare Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sandalcı ve yönetimine, seçici kurula teşekkürname ediyorum. Içki aldığım sürece çocuklarımıza, sevdiklerime, öğrencilerime ve bittabi kim ülkeme değer katmaya devam edeceğim” dedi.

Çocukların zihinsel ve bedenî gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimleri eğlenerek deneyimlediği Kütahya Valiliği Motivasyon ve Eğitim Tırı, bugüne dek ayrımlı iller ve ilçelerde düzenlediği etkinliklerle binlerce çocuğun yüzüne gülücük oldu. – KÜTAHYA

Share: