Kütahya siyasa haberi | Mebus Alim Emet’te, “2023’e Makul Kent Buluşmaları” programına katıldı

DÜRÜST Tümen Umumi Merkezi’nin talimatıyla başlatılan “2023’e Akıllıcasına Kent Buluşmaları” çerçevesinde SELIM Parti Manisa Mebus İsmail Bilen Emet ilçesini mülakat etti.

İlçede ilk Emet Şehremaneti Başkanlığını ziyaret eden Manisa Mebus Bilici’i riyaset makamında ağırlayan Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, ilkin madun bina girmek amacıyla ilçede yapılan say ve yatırımlar üzerine bilgiler verdi.

Ziyarete, YANLIŞSIZ Tümen Emet İlçe Başkanı Süleyman Ciner, DÜRÜST Fırka Kütahya İl Umumi Heyet Üyesi Mehmet Şanlı Kızıltan, İl Umumi Meclisi Üyeleri, DÜRÜST Öğür Emet İlçe Teşkilatı, Şehremaneti Sedir Üyeleri, AK Parti Emet Eş Kolları, DÜRÜST Parti Emet Bilgisizlik Kolları dahi katıldı.

İlçe Teşkilatı ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile bire bir araya gelen Manisa Milletvekili Bilici Emet Uray Haddinden Fazla Gayeli Salonunda partililerle müşavere toplantısı gerçekleştirdi.

Emet Ziraat Odası, Emet Kızılay’ı müzakere fail Mebus Bilen, elan sonra Emet Borak İşletme Müdürlüğünde işçilerle birlikte akşam yemeği yedi. Buradaki yemeğe proje çerçevesinde Hisarcık ilçesinde bulunan AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, Hisarcık Belediye Reisi Fatih Canlı ve Hisarcık teşkilatı da katıldı.

Her iki milletvekilli de ziyaretlerle ait yaptıkları açıklamalarda, 2023 seçimleri amacıyla hız kesmeden saha çalışmalarına bitmeme ettiklerini, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanları Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 seçimlerini üstelik zaferle berhava etmek adına sıkılmadık ahali, girilmedik rağbet ve çalınmadık konu bırakmayacaklarını belirttiler. – KÜTAHYA

Share: