Kurumlararası Uçan Top Turnuvası’nda İl Güvenlik Müdürlüğü şampiyon oldu

Entelektüel’da gerçekleştirilen Kurumlararası Uçan Top Turnuvası’nda İl Itimat Müdürlüğü şampiyon oldu.

Ziyalı Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü vasıtasıyla organize edilen Kurumlararası Voleybol Müsabakaları Atatürk Spor Salonu, Ziyalı Lisesi Spor Salonu ve Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Aydın zarfında bakım veren amme hava ve kuruluşlarının kaynaşmasını amaçlayan turnuvaya 8 topluluk iştirak sağladı. 2 kol 8 takımdan oluşan turnuvada A Grubunda Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, İl Ekincilik ve Orman Müdürlüğü, Toyluk ve Spor Müdürlüğü, Vazıh Valiliği B Grubunda ise İl Güvenlik Müdürlüğü, İl Afiyet Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve İl Milli Terbiye Müdürlüğü yarıştı.

İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Milli Terbiye Müdürlüğü ortada Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynanan bitiş müsabakası şişman çekişmeye görüntü oldu. Öğrencilerin, emniyet personelinin, sporseverlerin tribünleri doldurduğu bitiş müsabakası böylelikle 3-2’lik skorla turnuvanın şampiyonu Okumuş İl Güvenlik Müdürlüğü oldu. Turnuvanın üçüncülüğünü Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü alırken İl Ekincilik ve Orman Müdürlüğü dördüncü oldu.

Şampiyon olan İl Emniyet Müdürlüğü takımına madalya ve kupasını İl Milli Yetişek Müdürü Seyfullah Entelektüel, Kurumlararası Voleybol Müsabakası ikincisi olan İl Milli Eğitim Bilimi Müdürlüğü takımının madalya ve kupası İl Güvenlik Müdürü Mehmet Suat Ekici takdim etti.

Şampiyonluk kupasını kaldıran güvenlik güçleri; bu kabil organizasyonların hem çekicilik içi hem da kurumlar arasındaki sosyalleşmeyi ve işbirliğini motivasyon ettiğini belirterek kendilerini tribünde destekleyen herkese, organizasyonu tertip fail Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu ve Mimar Sinan Salonu ekibine katkılarından hava teşekkürname ettiler. – AYDIN

Share: