KÖLE Defans Bakanlığı: Michigan konusunda uçar beden düşürüldü

ESIR Defans Bakanlığı geçkin ayrımsız F-16’nın ESIR’nin Michigan eyaletindeki Huron Gölü üstünde, ABD çekicilik sahasında uçar bire bir cismi başarıyla vurduğunu açıkladı. Michigan Valisi Gretchen Whitmer bile olayla ilgili, “Cismin aceleci ve emniyetli aynı şekilde düşürüldüğünü bildirmekten memnuniyet duyuyorum” dedi.

BENDE Savunma Bakanlığı’nın Şimal Amerika Havacılık Defans Komutanlığı’nın (NORAD) eylemlerine dair yapılan bağlanmış açıklamada mazi yerli saatle 14: 42’da, ÇAKER Başkanı Joe Biden’ın talimatı ve ABD Savunma Bakanı Lloyd Austin ve askeri liderliğin tavsiyelerine dayanarak bir F-16’nın ESIR’nin Michigan eyaletindeki Huron Gölü üzerinde, BENDE hava sahasında kısaca 20 bin fit yükseklikle havadaki uçar tıpkı cismi başarıyla aksetmek üzere AIM9x füzesi fırlattığı belirtildi.

rastgele sivilin yaralandığı veya etkilediğine dayalı ilinek olmadığı tamlanan açıklamada şu ifadelere düz verildi: “Cismin rotası ve rakımı, sivil havacılık üzere ayrımsız ateş olabileceği birlikte dahil kalkışmak amacıyla endişelere el açtı. Bu atış için seçilen meydan, bize enkaz istirdat şansını artırırken, yerdeki insanların etkilenmesinden çekinme fırsatı verdi. her sivilin yaralandığı yahut ayrıksı aynı şekilde etkilendiğine dayalı hiçbir belirti bulunmayan. Kuzey Amerika Havacılık ve Uzay Defans Komutanlığı, nesneyi Ilişki sabahı tayin etti ve görsel ve içgüdü takibini sürdürdü. Uçuş için ve verilerine binaen, bu nesneyi alıngan Defans Bakanlığı bölgelerinin yakınında uçan Montana üzerinden alınan insiyak sinyaline makul benzeri şekilde bağlayabiliriz. Yerdeki rastgele şeye yönelik kinetik benzeri askeri gözdağı olarak değerlendirmedik, fakat uçuş güvenlik tehlikesi ve potansiyel erkete yetenekleri dolayısıyla tıpkı yıldırma yerine değerlendirdik. Ekibimiz demin henüz fazlasını öğrenmek üzere nesneyi yetirmek için çalışacak” denildi.Michigan Valisi Gretchen Whitmer de içtimai iletişim araçları hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Ulusal güvenliğimiz gelişigüzel ant birinci önceliğimizdir. Hava sahamıza mümasil tıpkısı nesneyi izleyen federal hükümet ve ortaklarımızla irtibat halindeydim. Cismin hızlı ve emniyetli bire bir şekilde düşürüldüğünü bildirmekten memnuniyet duyuyorum. Michigan Ulusal Muhafızlar el altında bekliyor” dedi.DAHA ILK DE TANIMLANAMAYAN OBJELER ETKİSİZ HALE GETİRİLMİŞTİCumartesi haset antrparantez Kanada Başbakanı Justin Trudeau, ESIR Çekicilik Kuvvetleri’ne ait F-22 tipi kavga uçağının Yukon bölgesi semalarında tanımlanamayan tıpkısı objeyi tembel arkaç getirdiğini duyurmuş ve toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda, “Kanada hava sahasını ihlal fail tanımlanamayan tıpkı cismin vurulması emrini verdim. Yıldız Amerika Havacılık Defans Komutanlığı (NORAD), Yukon’un üzerindeki objeyi vurdu. Kanada ve KÖLE uçakları havalandı ve ayrımsız MEMLUK F-22’si objeyi başarıyla vurdu. Komutan Biden ile konuştum. Kanada Kuvvetleri demincek nesnenin enkazını kaldıracak ve çözümleme edecek. Kuzey Amerika’yı izlemeye bitmeme ettiğiniz amacıyla NORAD’a teşekkür ederiz” demişti.

KUL Çekicilik Kuvvetleri’ne ilişkin F-22 uğraş uçağı, geçtiğimiz günlerde Alaska semalarında gine tanımlanamayan ayrımsız objeyi işsiz kuzuluk getirmişti.

Share: