Kısmetse Tamam’un Cansel’i koronavirüse yakalandı!

Geçek D ekranlarında reyting rekorları kıran Kısmetse Tamam programıyla adını duyuran ve henüz sonra ÇAKER’ye yerleşerek modellik eden Cansel Çördük, koronavirüs testinin artı çıktığını açıkladı. 

Zehir haberi sosyal medya üzerinden takipçilerine veren Çördük, şu dakika dahi karantina altında olduğunu söyledi. Eski yaşantısında da nefes darlığı çektiğini tamlayan fenomen, önce yerine virüsle numara geçtiğini ancak hafife alınmayacak bire bir laf olduğunun farkına vardığını belirtti. İşte Çördük’ün açıklaması şöyle; 

“Birkaç gündür öksürük, soluk darlığı çektim amma çokça ciddiye almadım çünkü bilcümle bunlardan şikayet ediyordum. Filhakika nefes darlığı vs hep vardı çocukluğumdan beri. ‘Bu güneş tacı virüs olayı bana bulaşmaz’ diye düşünsem dahi bilcümle temiz, temiz kaldım yaşıma karşın.

Yakalandığımı biraz dakika evvel öğrendim, karantinaya alındım. Yaşım 23 olmasına rağmen çok aheste geçiriyorum, haddinden fazla pres kan alıyorum yaşımdan muhit. Beni pestil kendisine kabul ettiler, yaşlıları etmiyorlar.

Elhak çocukluğumdan beri olan dem darlığımı haddinden fazla ağır çekiyorum. Bana bakan bacı avrat bir arap ve bire bir sürü insanın işten kaçıp eve kapandığını söyledi. Bu karı mülk amacıyla burada değil. Ve tamam hakeza insanlar bibi var. O yardım etmek istiyor.

Türkçesi bu koronavirüs şeyiyle orostopolluk geçiyordum, beni ele geçirene kadar. İki hafta karantinada kalacağım. Katiyen evden çıkma! Ben atlatacağım amma 53 gözyaşı ve üstü müfit.

Share: