Kırşehir TSO’da kâin başkan ve ekibi baştan yönetimi aldı

Kırşehir Ticaret ve Endüstri Odası seçimlerinde bulunan başkan Mustafa Yılmayan, baştan ekibi ile birlikte TSO yönetimini aldı.

Sağduyunun hakim olduğu seçimlerde seçmenler kasa başına gitti. Bin 110 kişinin görüş kullandığı seçimlerde semavi kitap ile murahhas karşısına çıkan Mustafa Yılmayan, 12 patika gurubundan 21 divan üyesi çıkarak seçimi aldı. Sarı mektup ile sâdır Ahmet Solgun ise 7 meclis üyesi kazanarak seçimi kaybetti. Seçme sonuçlarının açıklamamasının peşi sıra mütekellim Mustafa Yılmayan, “Gücünü üyelerinden düzlük aynı delik kendisine, üyelerimizden aldığımız ağırbaşlı ve kaime sebebiyle, üyelerimizi ve Kırşehir’imizi göre künde etmeye ve geleceğin Kırşehir’ini kuma akılla mensur etmeye bitmeme edeceğimizi ve tazelenen ekibimizle alay malay değme adımımızı Kırşehir için atacağımızı hele belirtmek isterim” dedi.

Yılmayan, “Intihap süreci ve böylece; öncelikle fikir kullanan umum altın Kırşehir TSO üyelerine, şahsıma istinaden benimle bu arada yola çıkan arkadaşlarıma, bizlere cüret vererek yanımızda olduklarını hissettiren cümle dostlarımıza, bu süreçte korkulu etkin bakış personelimize, üyelerimizin dosdoğru ve erinçli tıpkısı şekilde görüş kullanması için emeği sabık İl Seçme Kuruluna, İl Güvenlik Müdürlüğü personeline teşekkür ederim” diyerek konuştu.

Yapılan seçimlere 343 dirilik ortaklık sağlamadı. – KIRŞEHİR

Share: