Kırşehir Şehremini Ekicioğlu, ‘İkinci Yüzyıla Davet Programı’na Katıldı

Kırşehir Şehremini Selahattin Ekicioğlu, Cumhuriyet Altını Umum Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu vasıtasıyla 3 Antrakt 2022 Cumartesi haset İstanbul Lütfü Kırdar Arsıulusal Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen “İkinci Yüzyıla Çağrı” kavrayış toplantısına katıldı.

Kırşehir Şehremini Selahattin Ekicioğlu, “İkinci Yüzyıla Davet” uyanıklık toplantısına, CHP Kırşehir Saylav Kip İlhan, CHP İl Başkanı Baran Dinç, Boztepe Şehremini Hüseyin Takan ve Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ile birlikte katıldı.

Başbuğ Ekicioğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kapanış konuşmasında vadi verdiği “Bu ülkede tek kimse utanmak ile uyanmayacak. Yurttaş, çalışan ayrımsız sistemin, yani oluşturacağımız sistemin mevki ekonomisini, sanayisini, esnafını, emekçisini koruyacak bunu çok ferah bilecek” sözlerine aksan yaparak, “Uray Başkanları adına şehirlerimizin ve dolayısıyla da ülkemizin kalkınması ve halkımızın refaha erişmesi üzere halkımızla birlikte çalışmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

Türkiye’yi soylu erki krizden çıkaracak muvazeneli tahaccüm modelinin illeri de yakından ilgilendirdiğine ilgi çekici Başkan Ekicioğlu, ülkede tek kimsenin tevakki etmek ile uyanmadığı ve çocukların yatağa aç girmediği tıpkı özlemle CHP’li belediyeler adına teşrikimesai içerisinde imdi birlikte çalışmaya devam edecekleri söyledi.

Share: