KIRKLARELİ – AK Öğür Umumi Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu Kırklareli’nde konuştu

DÜRÜST Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, 2023 seçimlerine çokça güçlü şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Sarıeroğlu, Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu ile Halk Terbiye Merkezi’nde Sivil Sosyete Kuruluşları temsilcileriyle aynı araya geldi.

Sarıeroğlu, burada yaptığı konuşmada, “2023’e Akilane Şehir Buluşmaları Programı”nda 60 ili geride bıraktıklarını, toplantıların haddinden fazla artağan geçtiğini belirtti. Partisinin Halk İttifakı ile yoluna emin adımlarla ilerlediğini tabir eden Sarıeroğlu, Türkiye’nin geleceği ile ilişik dallı güllü hayalleri ve hedefleri olduğunu aktardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kutlu yürüyüşe milletin desteği ile bitmeme ettiklerini anlatan Sarıeroğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 84 milyon vatandaşının geleceğe umutla bakmalarını sağlayacak, ihtiyaçları ve beklentilerini karşılayacak düzenlemeleri etme konusunda çalıştıklarını dile getirdi.

“2023 seçimlerine çokça güçlü şekilde hazırlanıyoruz”

Türkiye’nin dünyanın emsal gösterdiği, yakından takip ettiği talih konumuna geldiğini vurgulayan Sarıeroğlu, şöyle bitmeme etti:

“Hem sahada hem masada hem diplomaside güçlü benzeri Türkiye var. Sayın Cumhurbaşkanı’mız vasıtasıyla Türkiye Yüzyılı vizyonunu açıklandı. Hem bugünle ilişkin çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz hem da Türkiye’nin, ülkemizin geleceğine ilgilendiren da kıvrak hedefler belirliyoruz. İnşallah vatandaşlarımızın desteği ile tehlikesiz adımlarla DOĞRU Tümen kendisine, Halk İttifakı yerine yolumuza bitmeme ediyoruz. 2023 seçimlerine çokça işlek şekilde hazırlanıyoruz. İnşallah milletimizin güveni, milletimizin desteği ile teşkilatlarımızın kararlı çalışmalarıyla alay malay mefret sonuçlar, başarılı sonuçlar, bugüne kadar girdiğimiz tamam seçimlerde olduğu üzere alacağımıza özden inanıyoruz.”

Sarıeroğlu, 20 yıldır vatandaşların desteğini almış canlı tıpkısı ülkü ve siyasal debi olduklarını söyledi. “Liderimizle birlikte seçme alanda sanayiden tarıma, eğitimden sağlığa, himmet hayatından ulaşıma 81 ilimize 84 milyon vatandaşımıza dokunacak çokça aktif icraat yaptık.” diyen Sarıeroğlu, bunun yanında badireler atlattıklarını, siyasal olarak önemli süreçleri geride bıraktıklarını vurguladı.

“20 yılda 100 almanak işi gerçekleştirdik”

Sarıeroğlu, “Seçkin biri bizler için tıpkı sınavdı amma Allah’a hamdolsun 20 yılda 100 almanak işi gerçekleştirdik. Şehirlerimizi dönüştürdük, vatandaşlarımıza dokunduk. Sosyal devletin bütün marifetiyle hissedilir ağıl gelmesini sağladık. Bu anlamda bu çalışmaları hayat dolu şekilde devam ettireceğiz.” diye konuştu.

Türkiye Iktisat Modeli hakkında bilgelik veren Sarıeroğlu, şunları kaydetti:

“İnşallah üretimi, yatırımı, istihdamı, ihracatı önceleyen ve bunlarla gelişigüzel Türkiye’nin iktisadi anlamda ruhlu tıpkısı saldırı yapmasını sağlayacak amiyane çok koskocaman ayaklardan oluşuyor. Etkilerini görüyoruz. Bu program yardımıyla, Türkiye Iktisat Modeli sayesinde Türkiye’miz 8 dönemdir, 8 çeyrektir akıcı namına büyümesine bitmeme ediyor. Tarihimizin bildirme yüksek istihdam oranlarına ulaştık, 31 milyon istihdam rakamı. 250 milyar dolara ulaşan ve aşan 22 aydır maaş rekorlar afet ayrımsız ihracat potansiyeline erişmiş durumdayız. İnşallah Türkiye Sayın Cumhurbaşkanı’mız liderliğinde bu ateş parçası sonuçlarla için güvenli adımlarla devam edecek. AK Tümen hareketi vatandaşıyla, umu gönüle yöntem eden bire bir hareket olmuştur. Biz istem seferberliğimizi sürdürmeye bitmeme edeceğiz.”

Programda YANLIŞSIZ Öğür Kırklareli Saylav Selahattin Minsolmaz ile DOĞRU Fırka Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler müzakere yaptı.

Share: