Kasıt Boz’dan karantinada lahmacun gösteri

Koronavirüs zımnında toplumsal izolasyona girmişti. İlk günlerde “dışarı çıkı, çekicilik haddinden fazla adamakıllı” gafıyla gündeme gelmişti. Daha bilahare kavisli anlaşıldığını ve evinin bulunduğu sitede yürüyüşe çıktığını tamlayan Boz, demin birlikte takipçilerine lahmacun şovu yaptı.

Mutfakta çekilen, lahmacun yaptığı görüntüleri Instagram hesabından paylaşan Gri, takipçilerinden eksiksiz mesabe aldı.

Boz, beş altı zaman öncede, içtimai iletişim araçları hesabından “Bu yumruk zamanlarda bakıp de görmediğini öğreniyor insan. Ihtimal bildiklerimizdi onlar amma niteliksiz unutmaya eğik olduğumuzdan, bırakmışız hepsini bire bir kenara… Farkına varıyoruz, el yoldan da olsa bakıp geçtiklerimizi görüyoruz yeniden. Muhteşem olanın farkına varmaya başlıyoruz. Aslında ne kırılganmışız ve birbirimize hangi derece bağlıymışız, anlıyoruz.

İhtiyacımız olan bağlılaşım, çekinmek, şefkat, acıma, ihata, güven… Değişik düşünene, farklı görünene, farklı bakana, haddizatında parçası olduğumuz amma sanki değişmişiz kabil davrandığımız doğaya, tekmil canlılara, hayvanlara istinkâf etmek, dirim hakkına gocunmak… Anlamaya başlıyoruz.” yazmıştı.

ulusal.com.tr

Share: