Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Bunaltıcı: “Martir yakınlarımızın ve gazilerimizin emrine amadeyiz”

Bitirmiş Genel Komutanı Orgeneral Arif Kilolu, Bolu’ya gelerek martir aileleri ve gazileri görüşme etti. Mülakat esnasında devletin martir aileleri ve gazilerin baştan sona birlikte olduğunu dile getiren Yavaş, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize vermiş olduğu buyuru ve direktifle şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin emrine amadeyiz. Herhangi Bir kalem ihtiyacınızı çözmekle görevliyiz” dedi.

Uyanık Genel Komutanı Orgeneral Arif, Bolu’ya gelerek, Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Teavün ve Dayanışma ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Eytam derneklerini ziyaret etti. Ziyarette mütekellim Çetin, martir yakınları ile kahraman gazilerin emrinde olduğunu söyledi.

Martir yakınlarının ve gazilerin rastgele nev ihtiyacını çözmekle işyar olduklarını vurgulayan Pahal, “Biz üstelik hayatımızı şehitlerimizin izinde, gazilerimizin önünde feda etmeye hazırız. Canımız, kanımız kamer kategorik bayrağa, bu ülkeye, bu millete feda olsun, helal olsun, hediye olsun. Yeter ki yurt sağ olsun. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize vermiş olduğu emir ve direktifle şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin emrine amadeyiz. Her tür ihtiyacınızı çözmekle görevliyiz” dedi.

Ülkede sonuç teröristin aylak kuzuluk getirilinceye büyüklüğünde mücadelelerinde azimli olduklarını dile getiren Arif Çetin, “Bu ülkede serencam yıldırıcı atıl arkaç getirilinceye kadar birlikte aziz, alp şehitlerimizin uğrunda biz bile bayrağa sarılmaya hazırız. Canımız, kanımız bu bayrağa ihsan olsun. Yiğit gazilerimizin önünde mücadeleye devam edeceğiz. Ülkemizde sonuç terörist atıl arkaç getirilinceye büyüklüğünde tığ, alp polisimiz, jandarmamız, askerimiz, silahlı kuvvetlerimiz, yiğit korucularımızla birlikte yüce milletimizin desteği ve dualarıyla Allah’ın izniyle terörü ülkemizin gündeminden ağız ağıza çıkarmaya devir içtik, değişmeyen verdik. Mücadeledeki azim ve kararlılığımızı görüyorsunuz. İnşallah arz bodur zamanda bu görevi tamamlayacağız” dedi.

Konuşmaların arkası sıra şehitler amacıyla yakarış edildi. Ihsan takdiminin ardından ajanda fotoğrafı çekildi. – BOLU

Share: