İzmit Belediyesi’nden personele özendirme müjdesi

İzmit Belediyesi yaptığı görüşmeler neticesinde bulunan mahiye bankası ile tekrardan anlaşarak teşvik rötuşlu anlaşmasına imza attı. 16 bin 460 TL’lik anlaşmada önceki özendirme rakamı hatır parçalanmamış personellerin eline 11 bin TL geçeceği belirtildi.

İzmit Belediyesi banka özendirme rötuşlu anlaşmasını mevcut aylık bankası ile imzaladı. Nisan ayında yatacak maaştan birkaç aktarılma sonra 11 bin TL personelin yerine yatırılacak. İmza törenine İzmit Belediye Reisi Fatma Kaplan Özgürlük’in yanında bankanın Kocaeli Ticari Yazıhane Müdürü Yücel Kurtkan, Uzman Portföy Yönetmeni Gökçenur Kesici, DİSK Nahiye Temsilcisi Vedat Kıytırık, Kül Belen-Sen Kocaeli Idarehane Başkanı Erdal Karakuş ve İzmit Belediyesi Başbuğ Yardımcısı Seyhan Özcan katıldı.

“Herkesin eline 11 bin TL geçecek”

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet konuşmasında, “Banka yetkilileriyle göreve geldiğimiz günden bu yana siftinlik yürekten bire bir şekilde diyalog yöntemleri sergiledik. Sizinle önceki yaptığımız özendirme sözleşmesi o gün şartları için mebzul aynı sözleşmeydi. Vaktiyle kademeli promosyonlar vardı. Biz ise herkese bedel promosyon verilmesini sağlamıştık. O dönem için çalışanlarımız amacıyla güzel rakamlarda teşvik verilmesini sağlamıştık. Gösterdiğiniz destek üzere size teşekkür ediyorum. 16 bin 460 TL’ye anlaşmış olduk. Geçmiş promosyon rakamı us herkesin eline 11 bin TL geçecek” ifadelerine düzlük verdi. – KOCAELİ

Share: