Işıl Reçber karantina kurallarına uymamıştı! Şimdi dahi eşi Rüştü Reçber’de koronavirüs kişileştirme edildi!

16 Mart’ta yaptığı BENDE seyahati sonrasında koronavirüs önlemleri kapsamında 14 günce karantina kurallarına uymayan Işıl Reçber, içtimai medyada takipçilerinin tepkilerine maruz eksik ve Hat D’üstelik yayınlanan 2. Sayfa programına telefon ile bağlanıp, “Burası benim kendi afiyet kuruluşum ve kliniğim, tığ burada muafiyet sistemini takviye etmek için uygulamalar yapıyoruz. Ozon sağaltım; kanınız alınıyor 100 miligram kadar, içine ozon karıştırılıp size enjekte ediliyor. Ego işimden evime gidiyorum. Filhakika kimse beni ayrıksı soy dışarıya çıkaramaz. Orada bire bir derinti hastalarımız var. Kendi hususi aksiyon yerime çıkıyorum, almam gereken önlemleri üstelik alıyorum” diye niteleyerek kendini savunmuştu. 

Bunun konusunda kliniğine mevrut kişilere virüsü yayma ihtimali olduğundan etraf birçok kişiden reaksiyon almaya bitmeme etmişti. 

Reçber ailesinden yara olgun ise geri halkoyu ile paylaşıldı. Işıl Reçber’in eşi bozuk kaleci Rüştü Reçber‘in koronavirüs testinin fazlalık çıktığını Işıl Reçber, sosyal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu. Reçber’in paylaşımı şöyle: 

İyi geceler;
Sizlerle gerçeği yer slayt şekilde paylaşırken daha fena hâlde istihbarat çevirmek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken apansız bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve haddinden fazla zor ,Tanrı benim değerli eşimle bu arada yekpare hastalara ivedi onma basit versin .
Yegâne ricam şu süreçte insanların biraz elan vicdanlı ve hürmetkâr olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif takkadak eşimin pozitif çıkmıştır.
Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve düşün izni yok.Aslında yer print olanı de bu birlikte olamamak.Ama Tanrı büyük önce ona bilahare Türk hekimlerine birey, inşallah bu birlikte geçecek..Telefonlarım kilitlendi gün yapamıyorum üzgünüm bilcümle sevenlere dostlara sizlere içtenlikle sevgiler.Dualarınızı kem etmeyin lütfen bu çokça eke….#sengüçlüsünRR

ulusal.com.tr

Share: