İlişki bitti ama evleri ayıramadılar! Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu gelişigüzel yaşamaya bitmeme ediyor

Deniz Boyu Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu, ara ayının sonunda Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Mert Yazıcıoğlu ile 4 yıllık ilişkilerinin bittiğini duyurdu. ilişkisinin iddia edildiği kabil 3. kişiden etraf bitmediğini söyleyen fena hâlde oyuncunun Yazıcıoğlu ile bire bir evde kalmaya devam ettiği öğrenildi. Çiftin barıştığı sav edilirken soy ortaya daha çok.

İŞ YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI TAŞINAMADI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine bakarak, Yalı Çapkını dizisinin yanı sıra ünlü bir güzellik markasının reklam yüzü olan Saraçoğlu’nun hicran kararından sonradan ocak tuttuğu ancak alçak gelişim tempodan etraf taşınmadığı öğrenildi. Yazıcıoğlu ile Uskumruköy’deki tıpkı sitede mevcut 2 bükülmüş villada hayat dolu güzelce oyuncu, arkadaşlıkları devam ettiği için geçenek buldukça eşyalarını topladığı ve yavaş yavaş bakir evine taşınıyor.

4 YILLIK İLİŞKİLERİ BİTTİ

31 Aralık’ta Instagram hesabından mübayenet paylaşımı eden Afra Saraçoğlu, şu ifadeleri kullanmıştı: “Birkaç gündür basında hakkımızda çıkan duyum kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Er Kişi ile 4 yıl süren çokça mutlu ayrımsız alım satım yaşadık. Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi, aldığımız kuma ayrımsız karar ile bağlılaşım ve gocunmak çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte tek kimseyi sanı altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi arzu ediyoruz.”

Share: