Icra Vekili Kirişci: “2023 kabil muhteşem tıpkısı dönemece yaklaşıyoruz. Bu elden bire bir seçme değil, Türkiye’nin yüzyılı olacak”

Icra Vekili Kirişci: “2023 kabilinden büyük aynı dönemece yaklaşıyoruz. Bu elden bire bir seçim değil, Türkiye’nin yüzyılı olacak”

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, SELIM Fırka Gaziantep İl Başkanlığını konuşma etti

GAZİANTEP – Ekincilik ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, DOĞRU Öğür Gaziantep İl Başkanlığını müzakere etti. Düzenleme üyelerine seslenen Kirişci, “2023 üzere kocaman benzeri dönemece yaklaşıyoruz. Bu yalnız benzeri intihap değil, bakir aynı yüzyılın başlangıcı olacak. Türkiye’nin yüzyılı olacak” dedi.

Bir dizi film izlence ve ziyaretlere katılmak amacıyla Gaziantep’e gelen Ekincilik ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, DÜRÜST Öğür Gaziantep İl Başkanlığını ziyaret ederek parti teşkilatıyla buluştu.

DOĞRU Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, ziyaretinden çevre Icra Vekili Kirişci’ye teşekkürname ederek, “Gaziantep iki üründe rekor kırıyor, nane ve sarımsak. İnşallah Gaziantep tarımda üstelik enlerin kenti peki. Gaziantep Türkiye ortalamasının 10 puan üzerindedir. Tığ 2023 seçimlerinde üstelik 10 puanın üstünde bire bir rey alacağız. Gaziantep’te ayrımsız dirlik, bir harmoni var. Gaziantep 80 ile örnektir. İnşallah bu intihabat bizim yüz akımız olacak. Gaziantep teşkilatı ne yapacağını biliyor” dedi.

“Bu vakit kaybetmeden bire bir seçim değil. Türkiye’nin yüzyılı olacak”

Vekil Kirişci ise teşkilat üyelerine seslenerek, kırgınlıkların, küskünlüklerin tıpkı kenara bırakılmasını istedi. Kirişci, “Gaziantep’imizde olmaktan mutluluk duyuyorum. Tığ de bu bölgenin bir evladıyız. Bu coğrafyaya karşı bizim tıpkı sorumluluğumuz var. Sürekli illeri dolaşıyorum. Arkadaşlarla tıpkı araya geliyoruz. Siyaset karşıdaki kardeşlerimizin muhatap alınması, dinlenilmesini mecburi kılan ayrımsız ahzüita biçimini gerektiriyor. Siz organizasyon mensuplarına tıpkısı ayar yöneltmek istiyorum. Sizler vatandaşlarla aramızda güreşçi köprüsü görevi oluyorsunuz. 2023 kadar koca aynı dönemece yaklaşıyoruz. Bu hoppadak ayrımsız seçme değil, kullanılmamış bire bir yüzyılın başlangıcı olacak. Türkiye’nin yüzyılı olacak. Kendi aramızda ayrımsız kekrelik dargınlık kabil. Ama bizim devletimizin bekası üzere bunları aynı kenara bırakacağız. Türkiye şu anda o kadar şanlı bire bir mevki kim, Cumhurbaşkanımız dahi o kadar oylumlu ayrımsız önder konumuna geldi ki tıpkı tecrübe bire bir birikimi var. Yereldeki başarı ulusaldaki başarıyı pekiştiriyor. Bunun bildirme iyicene örneğini Gaziantep gösterdi. Bizim işi hafife almamamız gerekir. Ben sizden şurası temenni ediyorum. Gönlü fay bozuk yöneticilere, eskiyle anılan hangi varsa onlara gidelim. Bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ayrıksı CHP’li belediyelerin tek şiddetli işlerini görmedik” diye niteleyerek konuştu.

Konuşmaların peşi sıra türlü partilerden DÜRÜST Tümen’ye katılan 57 kişiye fırka rozeti takıldı.

Share: