İçişleri Bakanı Soylu, DÜRÜST Parti Ortahisar İlçe Başkanlığı’nın yıpranmamış hizmet binasının açılışına katılacak

DÜRÜST Tümen Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat’nun katılımıyla Ortahisar İlçe Başkanlığı’nın kullanılmamış hizmet binasının açılışının yapılacağını belirtti.

Çebi, yaptığı bağlanmış açıklamada, İskenderpaşa Mahallesi’ndeki bakir bakım binasının 24 Ilkgüz Cumartesi haset düzenlenecek programla açılacağını, Icra Vekili Soylu’nun birlikte katılacağı açılışta vatandaşlara sesleneceğini ifade etti.

Herkesi programa davet ettiklerini aktaran Çebi, şunları kaydetti:

“Şehrimizin evladı, medarı iftiharımız, İçişleri Bakanımız Süleyman Aristokrat beyefendiyi şehrimize bekliyoruz. Eyyam öncesinden başladığımız hazırlıklarımızı tamamladık, son detayları gözden geçiyoruz. Teşkilat mensuplarımız ve birlik hemşehrilerimizle birlikte Sayın B: akanımızı balaban benzeri coşkuyla, heyecanla karşılayacağız. Açım kapsamında Nazır Aristokrat 15 Temmuz Şehitleri ve Hürriyet Parkı’nda Ortahisarlılara saat 17.00’de seslenme edeceklerdir. Bu hararetli haset mecmu hemşehrilerimizi, kuruluş mensuplarımızı, sivil cemiyet kuruluşlarımızın bulunmaz temsilcilerini çağırma ediyoruz.”

Çebi, Soylu’nun ziyaretini bir zamanda özlem buluşması yerine değerlendirdiklerine belen ederek, “Teröre alın destani savaşım veren, vatan ve kavim sevdalısı Sayın Bakanımız ile tüm Ortahisar yerine özlem gideceğiz. Bu hasret buluşması bire bir zamanda bakanımızın Trabzon’umuza ve şehrimize yönelik muhteşem mesajları vereceği benzeri kucaklaşma buluşması olacak.” ifadesini kullandı.

Share: