Ibret niteliğinde sözler! Kemal Sunal’ın inşaat firmalarıyla ilgilendiren anısı baştan gündem oldu

Form üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6’lık depremler Türkiye’yi derinden sarstı. 10 ili vuran depremlerde 35 bini fazla vatandaş hayatını kaybetti. Bölgede OHAL car edilirken; bu süreçte yaptıkları binalar yurttaşlara çukur olan müteahhitler ve sorumlular hakkında de işlem başlatıldı.

KEMAL SUNAL’IN O SÖZLERİ YENİDEN RUZNAME OLDU

İnşaat firmalarının ve yapılan binaların güvenilirliği tartışılmaya bitmeme ederken; Yeşilçam’ın bildirme yüzü sıcak isimlerinin başında gelen Eksiksizlik Sunal ve eşi Gül Sunal’ın yıllar önce yaşadıkları tıpkısı fenomen tekrar gündem oldu.

“VİCDANIMA NASIL HESAP VERİRİM?”

Kemal Sunal’a bir inşaat firmasından öneri geldiğini anlatan Gül Sunal yaşadıklarını böyle anlattı: “Kemal’e Antalya’dan benzeri inşaat firması reklam yüzü olmasını ve karşılığında yapacakları evlerden bire bir tanesini kendisine bergüzar edeceklerini teklif etti. Eksiksizlik Sunal bunu reddetti. ‘Neden akseptans etmedin, ne sunturlu Antalya’birlikte evimiz olurdu’ kabilinden bire bir tam kurdum. Kemal ise döndü ve dedi ki; ‘Gül erte bir çevrim bu evler yıkılırsa ve insanlar ben reklamında oynadığım için bana güvenip o evleri almış olursa ego vicdanıma zahir adisyon veririm anca aynı durumda.’

İşte Gül Sunal’ın o paylaşımı;

Share: