Hatay Büyükşehir Belediye Reisi Uğraş, Antakyalı Vatandaşlarla Buluştu

Hatay Büyükşehir Şehremini Lütfü Kavga, Antakya ilçesinde vatandaşlarla ayrımsız araya geldi. Cidal, Tahtaköprü, Uzunalıç, Maraşboğazı, Karaali ve Alahan mahallelerinde hizmetleri yerinde inceledi ve toprak sakinlerinin taleplerini dinledi.

Altyapının yenilenmesi sonrası yapılan beton asfalt ve sulama kanalları kadar hizmetler yardımıyla rahatladıklarını belirten vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Savaş’a teşekkürname etti. Çarpışma, ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmaların sürdürüldüğünü dile getirdi.

“TÜRKİYE’DE HİÇKİMSENİN YAPAMADIĞI KALİTEDE GÜBRE ÜRETİYORUZ”

Kırsal Kalkınma Projesini anlatan Cenk, “Tarımla uğraşan 15 bin küçük çiftçiyle çalışıyoruz. 3-5-10 dönüm olup bile kol biçmekten takiye yazar şehre kepmek isteyen insanlara köyünde laf diyoruz. Fideyi ve tohumu bedava veriyoruz. Türkiye’de tek kimsenin yapamadığı kalitede ayrımsız gübre yapıyoruz. Gücümüz yettiği kadar cümle hizmetleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Cenk, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İmkanlarımızı Hatay’a adaletli aynı şekilde paylaştırıp, güleryüzlü bir şekilde hizmet etmek ve sizinle gelişigüzel benzeri istikamette akın etmek amacıyla buradayız, yanınızdayız. Köy hizmetlerinin yıllarca mahallemize getirmediği hizmeti belediyemiz döneminde getirdik. Sorumluluğumuzun bilincinde, şehrimizi ve mahallelerimizi bugünkünden elan ileriye taşıyacak çalışmaları yapmaya bitmeme edeceğiz.”

Başkan Uğraş, daha sonraları bölgedeki çocuklara ekol çantası, kırtasiye malzemeleri ve Hatayspor forması dürü etti.

Lütfü Çekişme’a ziyaretlerinde CHP Hatay milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin ve İsmet Tokdemir zevcelik etti.Share: