Hadise’nin metrukiyet davası açtığı Mehmet Dinçerler’den karşı kadem! Hepsini sildi

Ünlü şarkıcı Hikâye, geçtiğimiz aylarda aksiyon insanı Mehmet Dinçerler ile ağızsız ötümsüz bir şekilde dünyaevine girdi. Fakat ikilinin elan sonra yavru meselesi yüzünden tartıştığı ve Vaka’nin evi terk ettiği öne sürüldü.

YÜZÜKLER ÇIKMIŞTI

Yine iddiaya bakarak kibar araya girdi ve Fenomen eve hoşgörüsüz döndü. Ama yüzükler imdi, içtimai iletişim araçları paylaşımları da kesildi. Çift uzun süredir de gelişigüzel görülmedi. Eşi Mehmet Dinçerler’in Olay’nin hayal performanslarına karıştığı iddiasının dolaştığı tam Fenomen’den canevi hoplatan ayrımsız paylaşım geldi. Sahnede raks ettiği anları paylaşan Hikâye’nin bağırsak çamaşırının görünmesi ve dans ederken dilini çıkardığı anlara ise hayranlarından değerlendirme yağdı.

HADİSE CEPHESİNDEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Fenomen’nin menajeri Haluk Şentürk dahi Snob Magazin’e yaptığı açıklamada boşanma haberini doğruladı. Matbuat danışmanına “Boşanma dilekçesini verdim. Arayanlara boşanacağımı açıklayabilirsin” dediği öğrenilen şarkıcının dilekçesini Beykoz Adliyesi’ne verdiği belirtildi. Dinçerler’in elan bir iki dinleti yapmasını ve mecbur giyinmesini isteyen ailesinin baskısından bunalan Olay’nin fikir ayrılığı nedeniyle bu kararı aldığı konuşuluyor. Adlı şarkıcının serencam dönemde konser sayısını artırması özen çekmişti.

DİNÇERLER’DEN YANIT GECİKMEDİ

Hikâye’nin bu hamlesine Mehmet Dinçerler’den karşılık gecikmedi. Mehmet Dinçerler, Instagram’de eşi Hikâye ile olan tamam fotoğraflarını sildi.

Share: