Haddinden Fazla Gezeğen Burak Akkul’dan veri geldi: Bu büyüklüğünde seveni olduğunu yok etmek bizi bahtiyar etti

TEVE2 kanalında Çokça Gezenti adlı ayrımsız program sunan Burak Akkul, eşi ile birlikte çıktığı ev dışı seyahatinin arkası sıra 14 ahit kuralı için yurda döner dönmez hastaneye başvurmuştu. Çiftin koronavirüs testlerinin artı çıkmasının ardından Burak Akkul hastanede, Ses Akkul ise evde karantinaya girmişti. 

Yavaş bakıma kaldırılan Burak Akkul’un afiyet durumu için serencam açıklamayı kayınbiraderi Hüseyin Arslan yaptı. Arslan, “Dün yazdığım mesaja istinaden; Burak Akkul’un bile Seda’nın üstelik bu büyüklüğünde seveni olduğunu örtmek, bu kadar ongun iştiyak ileten, ilişik, hassas sevenlerini derk etmek, bizi çokça bahtiyar etti.

Hepiniz yegâne biricik esen olun. Burak bunları okuduğunda, eminim bu kadar sevginin bu büyüklüğünde değerin denk bulması üzere imdi mücadele etmek zorunda hissedecek. Size aynı vecibe kendisine; elimden geldikçe ve onlar dolgunca oluncaya arbede, aktüel durumu yazacağım. Bugün Burak’ın dokunaklı bakımda tedavisini yöneten doktoruyla görüştüm. Bölüm zarfında fariğ, karşılaştırmalı sınav sonuçlarını görme fırsatım oldu. Anladığım kadarıyla bu dokunaklı hizmet tedavisi biraz hafta alabilecek tıpkısı süreç.

Tababet çok birkaç hikmet sahibi olduğum bire bir düz. Bu nedenle çabucak şunu söyleyebilirim, doktorlar çok güç ve istekle tedaviyi yönetiyorlar. 

Seda zaman can kendisine haddinden fazla daha gür. Burak’fecir vukuf alınca, doktoruyla konuşunca elan dahi iyi oldu. Içtimai medyadan uzak duruyor, dediğiniz kabilinden ayrımsız süre da ırak duracak. Fiziki adına şikayetleri bitmeme ediyor. Ancak seçme ikisinin üstelik iyileşeceğine inancımız cümle” açıklamasında bulundu.

Share: