Gözlüklü Yılan Gaye: Reisicumhur Erdoğan bana ‘Kobram’ diye niteleyerek seslenme ediyor

“Kobra Misyon” olarak bilinen Anlatı şarkıcı Murat Divandiler, Olgun Küresel ekranlarında yayınlanan Buket Kültürlü ile Yüz Yüze programında özel hayatına ilgilendiren istekle açıklamalarda bulundu. Gözlüklü Yılan Tasavvur, programda Cumhur Reisi Erdoğan’la aynı araya geldikleri 2023 Hikâye Buluşması ile ilgili de konuştu.

“KONSERİ İPTAL EDİP GİTTİM”

Tahkiye Buluşması’nda protokolde oturan Kobra Uğur, programa bittabi davet edildiği ile ilgilendiren “20 Ocak’ta Ankara’dahi esasta konserim vardı. Oran büyüklerimiz aradı, dediler kim ‘Cumhurbaşkanımız sizi istiyor’. Dedim kim ‘Haddinden Fazla akmak isterdim ama o periyot konserim var’ dedim. Dediler ‘İlla sizi istiyorlar’ dedi. Ben de konserimi iptal ettim, seve seve gittim. Onlar da bana o kadar pir davrandılar kim, Cumhurbaşkanımızla program başlamadan evvel 5-6 zaman istişare imkanı da buldum.” dedi.

“ÇOK SEVİYOR BENİ”

Konuşmasının devamında “Cumhurbaşkanımız ‘Kobram’ diyor bana” ifadelerini kullanan Gözlüklü Yılan Meram, “Çokça seviyor beni ego dahi onu haddinden fazla seviyorum. Tanrı’ın nuru bir insan. Emine Hanımı bile çokça seviyorum. O üstelik Allah razı olsun beni seviyormuş. Başkaca benim mahallemde bu arada gezip Hikâyeleme mahallesinin, yardıma ihtiyacı olan insanların temas şeyini buyurmak istemiş. ‘Gözlüklü Yılan Misyon’la gidelim’ demiş. Cenabıhak başımızdan yarım etmesin” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasını dinleyenler beyninde düzlük düz 3 ünlü insan dikkat çekti

Share: