Fenerbahçeli Lincoln Henrique’nin eşi 9’u 5 geçe gördükleri sonrası telefona sarıldı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 84. yılı zımnında dar genelinde anıldı. Saat 9’u 5 geçe ülkenin seçkin durumunda hanay dururken içtimai medyada bile Ata’ya heyecan ve minnettarlık paylaşımları yapıldı. Konuyla ilgili yer özen çeken paylaşımlardan biri da Fenerbahçe’bile heyetiyle koşturan Lincoln Henrique’nin eşi Adriana Muller’e aitti.

“BİR ŞEYLER OLUYOR SANDIM, ENDİŞELENDİM”

Saat 9’u 5 geçerken trafikte olduğunu anlatım fail ve sirenlerin çalması ile endişeye kapılarak hangi olup bittiğini anlamaya çalıştığını tamlayan adlı âdem, yapmış olduğu paylaşımda “Bu sabahleyin dışarıdaydım. bir anda gidiş geliş durdu ve insanlar arabasından inmeye başladı. Bir şeyler oluyor sandım, endişelendim ve çevredeki birine ne olduğunu sordum. Aldığım cevabın peşi sıra bu ülkeyi ve insanlarını benzeri yol henüz sevdim. Hızlı Hızlı çekinmek duruşuna katıldım. daha çok seçme sene 09.05’te bunu tekrarlayacağım. Türkiye’nin ve dünya tarihinin oylumlu lideri Atatürk’ü ahiret yolculuğu sene dönümünde saygıyla anıyorum.” ifadelerine düzlük verdi.

PAYLAŞIMI HADDINDEN FAZLA BEĞENİLDİ

Muller’in instagram hesabından yapmış olduğu paylaşıma güdük süre içerisinde haddinden fazla sayıda beğeni ve değerlendirme yapıldı.re içerisinde çok sayıda zevk ve istimara yapıldı.

İşte Muller’in o paylaşımı;

Share: