Esra Erol’da programında

Uzun yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında akıllara sükûnet veren tıpkı görüngü işlenmeye başladı. Programa gelen 4.5 mahiye aylı Zeynep Kadın, 3 çocuğunun babası 8 almanak hanay arkadaşının ruh sağlığının durumunda olmadığını kimsenin görmediği kişileri görerek kendisine döner kebap bıçağıyla saldırdığını söyledi. Zeynep Kadın’ın iddialarından sonraları yayına çıkan Hasan Mir ise anlattıklarıyla ağızları bariz bıraktı.

“KİMSENİN GÖRMEDİĞİ BİR ADAMIN YANIMDA OLDUĞUNU SÖYLÜYOR”

Etkili yayında eşiyle yaşadığı sorunları anlatan Zeynep Bayan, “İkinci çocuğumuz olduktan sonraları eşimin hareketleri değişmeye başladı. Tek molekül yokken benim videolarımı çekti. Salonda uzanıp göstergeç izlerken video çekmiş ve yanıma gelerek ‘Videoyu izle yanındaki kim’ diyerek sordu. Gösterdiği videoda ego ve bebeğim vardı amma o bir adamın olduğunu söylüyor. Oysaki ki evde çocuklarım ve eşim vardı elden. yalnız başına konuşuyor. Kocam habbe içindeyken kapıları kilitliyor. Daim gözetlendiğimizi, birilerinin bizi gördüğünü söylüyor'” dedi.

“DÖNER BIÇAĞIYLA SALDIRMAYA ÇALIŞTI”

Eşinin çokça günücü olduğunu ve telefonuna halk koyduğunu belirten Zeynep Hanım sözlerine şöyle bitmeme etti: “Benzeri sabahleyin beni telaşla akak odasına çağırdı ve döner kebap bıçağıyla saldırmaya çalıştı. Kendimi çocukların odasına kapatarak evden gitmesini istedim. Elan sonradan onun yanında annemi arayarak müzaheret istedim ama eşim ‘ona zarar vermeyeceğim’ dediği için kimesne gelmedi.”

“EŞİM BENDEN GÖZLERİNİ KAÇIRIP DUVARIN BİR NOKTASINA BAKIYOR”

Eşinin iddialarından sonra enerjik yayına mevrut Hasan Satma ise elinde ara sıra fotoğrafların olduğunu eşinin duvardaki bir adamla kızılötesiyle bildirişim kurduğunu söyledi. Esra Erol de “Siz ‘Evet bire bir videoteyp çektim. Karım yatıyordu. Ego o tam tuvalete gitmiştim. O sırada videoteyp kaydına girdim. Karımın hareketlerini açıklamak istedim’ dediniz. İspatlamak istediğiniz bire bir öz vardı. Karının ne davranışını göstermek istedin” diye sordu. Bunun üzerine mütekellim Hasan Satış, “Sonsuz benden gözlerini kaçırıp odanın galiba bire bir bölgesine bakması beni şüphelendirdi. Kendisinin bakmış olduğu yeri peyda gözle göremedim, suret çektim. Bu fotoğrafı bulunduğumuz odada çektim. Daim gözünü kaçırıp ayrımsız noktaya bakıyordu. Ego bile o fotoğrafta aynı özdek olup olmadığına yaklaşmak istedim. Zahir gözle bakıyorum bulunmayan zira. Acaba bariz gözle göremiyor muyum diyerek düşündüm. Telefonun kamerası az buçuk elan değişik, kâh ışınları algılayabiliyor” şeklinde konuştu.

“DUVARIN FOTOĞRAFINI ÇEKİP RENGİNİ DEĞİŞTİRİNCE BİR ADAM RESMİ GÖRDÜM”

Görüntüler ekrana geldiğinde Zeynep Karı “Hakeza bire bir zar namevcut” deyince Hasan As üstelik “Hakeza tıpkısı zar yok. Benim gördüğüm şekilde da bulunmayan ama senin baktığın şekilde var” diyerek reaksiyon gösterdi. Etken yayında evinde çektiği görüntüleri gösteren Hasan Komutan, “İlk resmi çektiğimde dalavereli. Bunun kontra ayarı, gösteriş ayarı yaptığımda duvarda bu şekilde artık. Baktım geçmiş valör veremedim. Silinmiş bire bir yazı kabilinden, çarkıt bire bir duvar gibi. Bilahare birlik tersini çevirdim” şeklinde konuşurken oradaki aynı noktanın şeklinin haddizatında tıpkısı adama mümasil ayrımsız fon olduğunu başkaca o kişinin da namına benzediğini söyledi.

“BİZ GÖREMİYORUZ AMA ZEYNEP GÖREBİLİYOR”

“Benzeri insanın evinde baktığı yerden bunun çıkması hangi büyüklüğünde alışılagelen? Tığ göremiyoruz bu resmi bu şekilde amma almak kim Zeynep görebiliyor. Oraya sürekli dönüp baktığına bakarak. Ayrımsız telefondaki ücretsiz uygulamayla baktığıma bakarak bu” demesi üstüne araya giren Zeynep Eş, “Kendisi diyor ya sonsuz tıpkısı yere bakıyor diye niteleyerek, ben normal monitör izliyorum amma karşımdaki alışılagelen düşünen tıpkısı kayırıcı olmadığı üzere sonsuz ayrımlı anlıyor” ifadelerini kullandı.

“KIZILÖTESİ ŞEYLER BİRİNİN HUSUSI HAYATINI İFŞA EDİYOR OLABİLİR”

Duydukları karşısında şaşkına dönen Esra Erol “Bu görüntülerin mesajı kime?” diye niteleyerek sorunca Hasan As da “İşte kendisiyle büyü olan birine. Benzeri kızılötesi şeyler birinin hususi hayatını de ifşa ediyor benzer.” cevabını verdi. Esra Erol, “Yani evinizin gözetlendiğini mi düşünüyorsun?” şeklinde sorunca Hasan Mir birlikte “Değiştirmeden öyle. Zeynep’in bile bunun bilincinde olduğunu düşünüyorum” dedi.

“BİZİM SAĞLAYICIMIZ ÇOKÇA AKVA, BULSALAR BİLE ANLAYAMAZLAR”

Zeynep Hanım, eşinin gösterdiği görüntülerden ayrımsız husus anlamadığını ve bahsettiği kadar bir koca birlikte görmediğini söyledi. Hasan Komutan da “Gecenin saat 2’sinde onun telefonuna patırtılı kaydı geliyor. Kayıtta diyor kim ‘Sen canını şet, bizim sağlayıcımız çok sağlam, bulsalar da anlayamazlar. Esra Hatun o görüntüler incelendikten bilahare siz birlikte ağzı meydanda isteyeceksiniz” şeklinde konuştu.

“BİR ERKEKLE Mİ İRTİBATA GEÇMEYE ÇALIŞIYOR”

Anlattıklarıyla ağızları açıkça bırakan Hasan Komutan “Hakeza şeyler yaparak acaba aynı erkekle mi irtibata geçmeye çalışıyor. Aynı mızıka cihazlar kullanıp duvara bu şekilde yansıttı. Benim iddiam bu. Normal yolla bir erkekle irtibata geçmen biraz sıkar çünkü” ifadelerini kullandı.

Share: