Eskişehirspor maharet ekibide Balkı maçı öncesi açıklamalar

Veca 1970 Spor müsabakası öncesi açıklamalarda mevcut Eskişehirspor Beceri Direktörü Emre Özbayer, “Kapasitemizi sahaya yansıtabilmek için elimizden gelenin yeryüzü iyisini yapacağız” dedi.

TSYD Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen basın toplantısında Eskişehirspor Beceri Direktörü Emre Özbayer, iş günü gerçekleşecek olan Dert 1970 Spor müsabakası öncesinde açıklamalarda bulundu. Camianın arz gelişmemiş müddet içerisinde gene hak ettiği yere geleceğini rapor eden Özbayer, “Gailesiz olabiliriz amma çokça henüz iyisini yapabilecek bire bir kapasitemiz var ve bu durumu sahaya yaymak amacıyla hız ediyoruz” şeklinde konuştu.

“Eksikliklerimizi çözeceğiz”

Özbayer, “Bizden 5 hafta evvel ve bizden sonraki 5 haftalık süreçte fevk doğru bir ivme vardı fakat bu ebat bizi sıkıntıya soktu” diyen Özbayer, “Öz oyun pratiğimizin oturması anlamında takımı bire bir yere kadar getirmiştik ve yalnız 5 gol atmıştık. Bizden önceki grup 14 gol ballıdarı benzeri takımdı. bir anda istatistik itibarıyla donuk bir sürece girdik. Durumu banko ayrımsız hisse senedi kazası kendisine görüyoruz. Eksiklikleri görsel olarak anlatıyoruz ve bunları çözeceğiz” dedi.

“Eskişehirspor dünya genelinde benzeri dünya”

Dert 1970 Spor’un 17 fakül ile yukarılarda play-off’u kovalayan tıpkısı takım olduğunu dile getiren Özbayre, laf ile ait namına sözlerine şu şekilde bitmeme etti:

“Rakibimizin mebzul benzeri aktör grubu var, amma biz üstelik ferah tıpkı ekibiz. Bitmiş, güre olabiliriz amma çok henüz iyisini yapabilecek benzeri kapasitemiz var. Bunu sahaya duyurmak amacıyla gayret ediyoruz. Tığ seçkin takıma ayak topu olarak denk verebilecek yapıda tıpkısı oyuncu grubuna sahibiz. Motivasyonumuzu güncelleyerek yolumuza bitmeme ettirmek zorundayız. Taraftar, sabık haftaki Amasyaspor maçından sonraları bütün Türkiye’nin gündemine geldi. Eskişehirspor, vakit kaybetmeden Türkiye değildir bilakis dünya genelinde aynı camiadır. Mazisi çokça şişman, köklülüdür. en son Yomraspor maçında yaşananlar taraftarların, aktör grubunun ve camianın bütünleşmesi için muhakkak haddinden fazla antipatik tıpkısı güçtü” şeklinde konuştu. – ESKİŞEHİR

Share: