Eskimemiş sevgilisiyle araçta öpüşürken görüntülenen Ziyalı Fettahoğlu, ilişkisini ilan etti

Akıbet adına final işleyen Siftinlik isimli dizide başrolü oynayan kalburüstü oyuncu Aydınlık Fettahoğlu, aynı süredir amor yaşadığı kullanılmamış sevgilisiyle görüntülendi. İlişkisini gözlerden uzak ateş parçası aktör, sâdır görüntülerin peşi sıra toplumsal iletişim araçları hesabından sessizliğini bozdu.

“SAKİN VE ERINÇLI BİR İLİŞKİM VAR”

Basına sızan haberlerde sevgilisinin adının kusurlu yazıldığını belirten aktör, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere saha verdi: ” Günün erken saatlerinden beri sâdır istihbarat beni dikçe üzmüştür. Bili kanalında benim ile bahsi güzeşte kişiyi tanımadığımı ve kendisi ile tıpkısı tanışıklığımın olmadığını tavzih etmek isterim. Fiyat verdiğim sakin ve erinçli ayrımsız ilişkim olduğu doğrudur. Her şeyden önce ayrımsız kız annesi namına kişi ailemin ve ayar verdiğim kişinin ailesinin mahremini destek olmak zorundayım. İki eke bekar adına yaşadığımız ilişkinin tek içinde tevessül etmek istemediğim duruma çekilmesinden belde hastalık ve sersemlik içerisindeyim. Lütfen sâdır haberlere haysiyet etmeyiniz.”

Tıpkısı bala annesi Nurlu Fettahoğlu, 2008-2011 yılları ortada Amaç Aysan ile 2013-2021 yılları beyninde dahi Levent Veziroğlu ile evli kaldı.

Share: