ESAV Erzurumspor’u yalnız bırakmadı

TFF 1. Ligde savaşım fail Erzurumspor, deplasmanda hükûmet merkezi temsilcisi Gençlerbirliği karşılaşması üzere Ankara’ya geldi.

Dadaşları Ankara Erzurum Içtimai İktisadi Araştırı ve Geliştirme Vakfı (ESAV) bilgisizlik kolları davul – zurna ile karşıladı. Ankara Esenboğa Gelgel alanına inen Erzurumspor’da moraller yerindeydi. Karşılayan taraftarları selamlayan futbolcular ise inşallah 3 puanı alacağız dediler.

Özyemişçioğlu düdük çalacak

TFF 1. Ligin 17. Haftasında Veriş günü saat 16.00’da Eryaman Stadyumunda Gençlerbirliği ile Erzurumspor yüz yüze ati. Bu zor müsabakada Ermiş Özyemişcioğlu düdük çalacak. Yardımcılıklarını ise Bersan Duran ve Emir Eray Eyisoy yapacak.

16. hafta deplasmanda Sakaryaspor’un konuğu olan Erzurumspor, hareketli tıpkı baziçe ile rakibine karşı yüksek benzeri takat sınırı göstermesine karşın bulduğu pozisyonları harcadı ve sahadan 2-0 mağlubiyetle ayrıldı.

Kaybetme alışkanlığı koymak istemiyoruz

Erzurumspor’a güvenen Esav Cahillik kolları Başkanı İsmail Ergün ‘Gençlerbirliği maçıyla şeytanın bacağını inşallah kıracağız’ dedi. Büyük tıpkı kalabalıkla Erzurumsporu Albeni alanında karşılayan ESAV deneyimsizlik kolları bateri zurna eşliğinde halaylar çekip futbolculara moral verdi. – ERZURUM

Share: