Erkan Petekkaya sekans setinde korona şarkısı seslendirdi

49 yaşındaki adlı oyuncu Erkan Petekkaya, bir nice dizinin çekimlerini durdurmasına rağmen kendi rol aldığı yapımcılığını Sinegraf’ın yaptığı Gel Dese Aşk dizisinin çekimlerine devam etmesi üstüne hep set ekibi çalışmaya devam ediyor.

Erkan Petekkaya yüzlerinde peçe ile müteharrik kategori ekibini de arkasına alıp kameraların karşısında koronavirüs üzerine yazdığı şarkıyı söyledi. Takım ise koro halinde ünlü oyuncuya haremlik etti. 

Petekkaya ise videoyu “Biz da hakeza tıpkı sapık ekibiz #oykorona #korona seslendirenler ep ve arkadaşları. Bizde benzeri saglık calısanları market calısanları guvenlik görevlileri email protected evde oturun diye (parçalanmamış dezenfekte önlemlerini alarak)işimizin basındayız. Bizim üstelik işimiz sizleri eglendirmek #evdekaltürkiye. Bu el günlerde benzeri tebessüm ettiyseniz hangi bahtiyar bize. Yaşa soytarılar. Sevgiler selamlar”  yazarak paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Tığ da böyle ayrımsız anormal ekibiz #oykorona #güneş tacı seslendirenler ep ve arkadaşları. Bizde ayrımsız saglık calısanları market calısanları guvenlik görevlileri email protected evde oturun diye (kamu dezenfekte önlemlerini alarak)işimizin basındayız. Bizimde işimiz sizleri eglendirmek #evdekaltürkiye. Bu baskı günlerde aynı gülücük ettiyseniz ne bahtiyar bize. Yaşa soytarılar .sevgiler selamlar . @muratonbul #muratonbul

Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya)’in paylaştığı bir gönderi (28 Mar, 2020, 8:10öö PDT)

Share: