Edis ile Aybüke Albere’nin nısıf münhal pozu fenomen oldu! Edis ile Aybüke Albere amor mı yaşıyor? Edis 11 yıllık sevgilisi Aylin Önce’den ayrıldı mı?

11 yıldır Aylin Önce ile amor yaşadığı tanıdık Edis, dün daha evvel verdiği benzeri röportajda çocukluk arkadaşım dediği Aybüke Albere ile yatakta tıpkı pozunu paylaştı. Bunun konusunda şarkıcının takipçileri, Aylin Önceki ile mübayenet iddialarının akla yatkın olduğunu ve yıpranmamış benzeri aşka yelkenli açtığını düşündü.

Bunun üzerine paylaştığı fotoğrafı kaldıran ve namına o pozların bulunduğu eskimemiş benzeri video paylaşan Edis, bu çekimin tıpkısı bülten için olduğunu tamlayan bir izah bile ekledi. 

Edis, Aybüke Albere üzerine elan ilk, “İzmir’bile ayrımsız şekilde bütün birbirini tanır. Aybüke ile çocukluğumuzdan beri arkadaşız. 13, 14 yaşlarındayken Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde bir kafede oturup müzikle ilişkin hayalat kurduğumuzu hatırlıyorum. O zamanlar Aybüke’nin sesini hayranlıkla dinliyordum. Benim birlikte ergenlik çağı zamanım, sesim kötüydü…” açıklamasını yapmıştı.

ulusal.com.tr

Share: