Ebru Şancı’dan büyük ifşa! Herkesten destek bekliyor

Siteden gelen yazılmış uyarının fotoğrafını toplumsal medyada paylaşan Ebru Şancı Öztürk, fotoğrafın altına ise sitenin sakinlerinin baktığı sokak hayvanlarının şehir yönetimi eliyle istenmediğini anlattı.

Şancı’nın paylaşımı şöyle;

Demincek sizinle trajikomik bir madde tesahup etmek istiyorum ve 7 milyon hayvanseverin fikrini alçalma ediyorum! Ve bu gelişim yargıya gidince hepinizden sosyal iletişim araçları desteği bekliyorum… Bahsi gecen 4/5 sunum kent yöneticisi (hep işleri köpekle seyretmek başka tek işe yaramıyorlar!) bana ve hayvansever komşularıma bu yazıları yollamışlar. Belediyenin küpesi olan çıkmaz köpeklerini bizlere mobbing uygulayarak üstümüze almamızı yoksa yasa dışı yollarla siteden atacaklarını belirten aynı kağıt yollamışlar…

Ve benzeri hile ayda bizden topladığı villa başına 1850 TL’lik aidatımızla 80.000 TL’lik köpek rehabilite emreylemek yerine mülk toplamışlar amma amacı hangi onu de söylemiyorlar! İstanbul Deftedarlığı’nın bu bütçeyi incelmesini talep ediyoruz. Açıklama bekliyoruz bu 80.000 TL nereye ayrıldı? Verecek cevabınız yoksa o parayı bu pres günlerde sözleşme derdine düşen insanlar üzere harcamanızı temenni ediyoruz!

Böyle benzeri kanuncu hakkınız yok bunu sitede bizim baktığımız tek köpek birine saldırmadı hangi tıpkı video kaydı ne üstelik ısırılma belgeniz var yani kayırıcı bire bir biber dolması!!!! Tıpkısı üstelik buraya imzasını atan beylerden birinin karısı elan evvel paylaşmıştım köpekleri yasa dışı yollarla siteden atmayı öneri eden aynı canlı delilleri duruyor elhak!!!

Bu saatten sonra benim evet birlikte arkadaşlarımın köpeklerinin yasa dışı yollarla siteye sokulan her uzlaştırıcı @securitasturkey sorumluluğunda sayarım görüntülerinde savcılığa verilmesini kâm ederim. @arnavutkoybelediyesi @tarimgovtr @foxhaber @showtv @kanald ve gene belirtirim ki köpeklerime dokunanla üzeri boyu uğraşır hiçbir mahkemeden ve rezaletten da çekinmem bilginize…. Sitenin telefonu kağıdın altında yazıyor bilginize! Şimdiden hayvansever dostalarıma teşekkürname kıymetiharbiye Allah’ın ağızsız kullarını koruduğunuz ve kolladığınız için rabbim elinizi darda bırakmamasını talep ederim. Ve bilcümle bunlar bittiğinde sitemizin aslında kanuni namına halka belirtik olan ormanında herkesi mangal davet ediyorum. GRADO: Alın ve tırsak hayvan düşmanları cali hesap açıp yazacagınıza … yetiyorsa kişi hesabınızdan yazın…”

Share: