Ebat değiştirip 1733 yılına gittiğini söyleyen Kozmik Ata yaşadıklarını anlattı

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Bili Mazeret programının bu haftaki konuğu özel yetenekleriyle tanınan Kozmik Ağababa oldu. Özel yeteneklerinden temas sağlık elde etmediğini söyleyen adlı beşer, benzeri kilisenin kapısına dokunarak genişlik değiştirdiğini söyledi.

“HUSUSI GÜÇLERİMDEN SERVET KAZANMIYORUM”

Hususi güçlerinden dolayı istediği çoğu şeyi namına getirebildiğini ve bu özelliğini çocuk yaşta fark ettiğini söyleyen Kozmik Ata, “Bana gelen insanlarda dünyalik almıyorum. Onlar gönüllerinden koparsa tıpkı şeyler veriyor. Temas madde gelen kişinin kalbine kalmış” dedi.

“KLİSENİN KAPISINA DOKUNARAK 1733 SENESİNE GİTTİM”

Balat’ta yaşamaya değişmeyen vermeden önceki haddinden fazla makro bire bir görüngü yaşadığından bahseden Kozmik Ata, benzeri intikal yaşadığını belirterek şunları söyledi: “İnsanlar ayrımlı şeyler düşünebilir diyerek bildirmek istemiyordum. Tarihi bire bir klisenin kapısında 1733 yazıyordu. Orada benzeri intikal yaşadım. Format değiştirdim ve namevcut oldum. Baya ayrımsız yok oldum. Kapıya dokununca çabucak bilcümle beyaz ışıklar üzerime indi. Dünyada görmediğim renkler gördüm. arz tabii yeşili, arz katıksız kırmızıyı, bildirme doğal beyazı… Güya dünyada o elvan yok. Haddinden Fazla etkileyiciydi. O kapıya gelip gittiğimde bilcümle bakardım amma dokununca bambaşkaydı. Elan sonradan de hep Balat’ta can kararı aldım.”

Share: