DOĞRU Parti’li Zaman: “?Kılıçdaroğlu’nun aslı faslı sıfır beyanatları bizi olağandan üzdü”

DOĞRU Tümen Yardımcı Saylav İsmail Zaman, CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun “mızrap ve esmer servet konularında aslı faslı olmayan beyanatlarının” kendilerini üzdüğünü söyledi.

Gün, Meclis’te düzenlediği matbuat toplantısında, Kılıçdaroğlu’nun KUL ziyareti sonrasında İngiltere’ye gittiğini ve bu ziyaretleri sırasında “akla izana sığmayan açıklamalarda bulunduğunu” rapor etti.

Türkiye’nin metal ile mücadelede Avrupa’nın önde mevrut ülkelerinden birisi olduğunu anlatan Sıra, “Yapılan operasyonlarda yakalanan maden miktarına baktığınızda tamam Avrupa’üstelik yakalanan uyuşturucu maddelerin kestirmece 2 katı civarında olduğunu görebiliriz. Hükümetlerimiz aynı yandan çağın hastalığı uyuşturucuyla uğraş ederken değişik taraftan birlikte kişmiri parayla mücadelesini sürdürüyor. Hükümetlerimiz bu büyüklüğünde çabalama harcama ederken tıpkısı mugayeret partisi liderinin hepten siyasal getirim çekmek için verdiği beyanatlar, vatan ulus sevgisi olan aynı insanın yapacağı izahat değildir.” dedi.

Gün, herkesin bazen erek ve ideallerinin olabileceğini amma bu ideallerin Türkiye’nin varlığını, birliğini ve bütünlüğünü zedeleyecek nitelikte olmaması gerektiğini dile getirdi.

Kılıçdaroğlu’nun yaptığı açıklamaların CHP’ye ve Kılıçdaroğlu’nun adaylığına zarar verecek nitelikte olduğunu belirten Güneş, şunları kaydetti:

“???????Kılıçdaroğlu’nun uyuşturucu ve kişmiri servet üzerine aslı faslı sıfır beyanatları bizi olağandan üzmüştür. Özlük adaylığı amacıyla kimi atraksiyonlarda bulunuyor fakat bu açıklamalar hem CHP’ye hem kendi adaylığına kötülük veriyor. CHP’ye yönelik benzeri baziçe döndüğünü ve tıpkısı harmoni kurulduğunu düşünüyorum. Sayın Kılıçdaroğlu’nun aday olmaması için birtakım güçlerin bu yönde girişimlerde bulundukları kanaatindeyim.”

Share: