DOĞRU Parti’den Tuzla Belediye Başkanı Yazıcı’ya bindi mesajları

AK Fırka Umumi Komutan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile tümen yetkilileri, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Kalem Erbabı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin programında ihtarname edilmesine tepki gösterdi.

Çelik, sosyal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda, “Tuzla Şehremaneti Başkanımız Müellif, İstanbul’daki uray hizmetleri üzerine görüşlerini söylediği ve Cumhurbaşkanımızın uray başkanıyken yaptığı hizmetlerden bahsettiği amacıyla saldırıya uğradı. Bu saldırıyı lanetliyoruz. Siyasi barbarlığa geçit vermeyiz.” ifadesini kullandı.

YANLIŞSIZ Parti Umumi Başbuğ Yardımcısı Hamza Keskin ise paylaşımında, “Memleha Şehremaneti Başkanımız Kalem’ya İBB’nin programında alçakça saldıran CHP’li yöneticileri kınıyorum. Sizin nefret ve düşmanlığınız milletimize bakım sevdamıza kıvılcım bariyer olmaz. Haddinizi ve gerçekleri kabullenmeyi bileceksiniz. Başkanımıza çok esbak olsun.” ifadelerine vadi verdi.

AK Fırka Umumi Sekreteri Fatih Delice da şu mesajı paylaştı:

” Ankara’de olduğu kadar İstanbul’üstelik üstelik hakikatleri dile getiren Başkanlarımız saldırıya uğruyor. CHP’li vandalların Tuzla Uray Başkanımız Şadi Edip’ya müteveccih fiili saldırılarını lanetliyoruz. Zorba, zorba, militan CHP zihniyetine hep alay malay dur demeliyiz.”

Share: