Dilan Huysuz Tatlıses’in sevgilisi Uzun Dörter koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Dilan Kavgacı‘ın tafsilatlı süredir amor yaşadığı Levent Dörter geçmiş Instagram hesabından yaptığı bire bir paylaşım ile koronavirüs şüphesi sonucunda hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Yaptığı paylaşım dahi “Rüfeka herkese esenleme. Bu akşam Covid-19 belirtilerinden belde Acıbadem Maslak’a yatışım yapıldı. Burda temas özdek haddinden fazla ongun, merak edilecek hiçbir husus yok. Sizlerin duası ile yine ayağa kalkacağım inşallah” diyerek takipçilerine seslendi.

Testinin elan sonuçlanmadığını belirten Dörter, Acıbadem Maslak hastanesinde tedavi görürken Dilan Kavgacı ise evden sevgilisine özel söylediği şarkılar ile destek oluyor. 

Dörter ise daha sonradan gelen önceki olsun dileklerine yönelik bire bir açıklama daha yaptı. Dörter’in paylaşımı şöyle:

Herkese selam. Dünden beri tek telefona bakamadım. Arayan soran geçmiş olsun dileklerini ileten bütün iyi olsun. Ego evden dışarı çabucak market amacıyla çıktım evet da marketten gelenleri istek aldım. Lütfen haddinden fazla dikkatli olun ve bence kafanızı üstelik hariç çıkartmayın. Özellikle dünyalık alışverişi ve düzme torbalara eldivensiz asla dokunmayın. Sakın bana bir özdek gayrimümkün beni bulmaz demeyin! Buluyor bu lanet virüs… Şu anne büyüklüğünde hayatınızdaki sunu korkacak molekül bu olsun. Hepinizi seviyorum.

ulusal.com.tr

Share: