Depremzedeler için dürü toplayan Meryem Uzerli’den kendisini eleştiren takipçisine reaksiyon: Trajik durumda insanları yargılamayın

6 Şubat’ta eşkal üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 10 ilimizde aheste yıkımlara neden oldu. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği zelzele felaketinin ardından dünyadan yardım yağmaya başladı. Yetersiz dışında faal aktör Meryem Uzerli ise Dubai’deki TIME 100 Awards Töreni’nde depremzedeler için armağan topladı. Içtimai medyada paylaşım yapmadığı gerekçesiyle bire bir takipçisi vasıtasıyla tepki gösterilen Uzerli, sessizliğini bozdu.

“BU MESAJINIZI İNSANİ ANLAMDA ANLAMIYORUM”

Meryem Uzerli’yi garaz kayran benzeri sayfadan yapılan yorumda “İnanılmazsın, Hailey Bieber birlikte senden önce paylaşım yaptı” denildi. Mevrut yoruma sinirlenen Uzerli ise “Sizin mesajınızı insanca anlamda anlamıyorum. İlk periyot stroy paylaştım. Burada tezce evvel saatlerde servet toplayıp gönderdik. Lütfen hakeza aynı feci durumda insanları toplumsal iletişim araçları yüzünden yargılamayın. O zaman takkadak ve vakit kaybetmeden içtimai iletişim araçları hastalık, neymiş mahiyet maltalık bulunmayan. Kayırıcı planda gerçeklik hayatta neler yapılıyor bilmediğiniz üzere” yanıtını verdi.

Share: