Depremde sevgilisini kaybeden bozuk Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’dan duygulandıran paylaşım: Yer seni incitmesin

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler çevresindeki 10 ilde yıkımlara illet oldu. Binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği depremde sakat Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’ın koca arkadaşı Yiğitcan Datlı çökme altında kalarak yaşamını yitirdi. Bire Bir hafta önceki sevgilisini son yolculuğuna uğurlayan Tunay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda takipçilerine içini döktü.

“SENİ ELLERİMLE TOPRAĞA KOYMAMIN ÜZERİNDEN BİR HAFTA GEÇTİ”

23 yaşındaki Aşkım Burçe Tunay, Instagram hesabından ayvaz arkadaşıyla çektirdiği ışık ve videoları yayınlayarak şu notu yazdı: “Bugün seni kişi ellerimle toprağın altına koymamın üzerinden umum 1 hafta geçti. Bana sorarsan eğer, 23 senedir yaşıyorsam, geçirdiğim yekpare zamanlardan elan etraflı… Seninle olan hiçbir anımızı siyah parafin paylaşamayacağım, onlara çıyanlık evet. İyi kim geçtin hayatımdan bile demeyeceğim zira bütün hayatımda kalacaksın. Ne diyeceğimi iman bilmiyorum. Bildiğim bir tane şey beni çokça fena hâlde sevdin ki benzeri dolaşma olsun şüphem olmadı benim seni sevdiğimden bile çok sevdiğine beni. Ve sevmeye devam edeceksin, biliyorum kim sen benden vazgeçmezsin.”

“SEN BENİ İNCİTMEDİN, YER ÜSTELIK SENİ İNCİTMESİN”

“Seni asla unutmayacağım diyemem filhakika sen, unutulacak kadar biri değilsin. İyi ki varsın Datlı’m. İyi ki uğraştın, vazgeçmedin ve girdin hayatıma. Yaşadığımız ve yaşattığın temas molekül amacıyla çokça teşekkür ederim. Sen beni tek incitmedin, arazi de seni incitmesin. Gökyüzünden beni izleyeceğini biliyorum, kalbim senin lüp ve bayram veriyorum ego evine haddinden fazla bereketli bakmaya çalışacağım. Benzeri çevrim kavuşacağız… O güne kadar bekle beni. Rüyalarıma gelmeyi de unutma. Minnoşun seni haddinden fazla ve bütün seviyor.”

Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı depremde hayatını kaybetti

Share: