Deniz Avantacı Bursalılara unutulmaz aynı geceleyin yaşattı

Derya Bedavacı Bursalılara unutulmaz ayrımsız şeb yaşattı

– Deniz Bedavacı: “Nazik aşklar yaşadığınız için buradasınız”

BURSA – Arabeskin kraliçesi Kükremek Avantacı, Bursa’da aynı mekanda fon aldı. Dillere persenk olan ‘Deme’ şarkısı ile dinleyicileri selamlayan Beleşçi, ‘Yılbaşından bilahare bu kadar mekanı dolduracağınızı düşünmüyordum, doldurmuşsunuz Bursa, kendinizi alkışlayın. Hastalık buralardayız? Çünkü çokça romantiğiz, haddinden fazla dertliyiz, çokça kederliyiz. Bazı eş konularımız var. Zira balaban aşklar yaşadınız, o yüzden buradasınız. ‘ diye niteleyerek Bursalılara arabesk gecesi yaşattı.

Şarkıcı Bahir Avantacı, evvel akşam Bursa’da ayrımsız mekanda dinleyicileriyle tıpkısı araya geldi. Beleşçi, hayranlarını ‘Deme’ şarkısıyla selamladı. Manzara aralarında dinleyicileri ile kardeş kardeş fail Çıkarcı; ‘Yılbaşından sonraları bu kadar mekanı dolduracağınızı düşünmüyordum, doldurmuşsunuz Bursa, kendinizi alkışlayın. Bozukluk buralardayız? Çünkü çok romantiğiz, haddinden fazla dertliyiz, çokça kederliyiz. Bazı ortak konularımız var. Çünkü balaban aşklar yaşadınız o yüzden buradasınız. ‘ diyerek ‘Devlerin aşkı’ şarkısını seslendirdi.

‘Deme’, ‘Bana Bunu Yapma’, ‘Ama Geçecek’, ‘Naz Değil’, ‘Affet’ adlı şarkıları ile adından sıkça bayram ettiren Yoğunluk Bedavacı, degaje repertuarı ve tarzıyla ile göz doldurdu. Ünlü sanatkâr hit reşit şarkılarını sevenleri ile bütün tıpkı ağızdan seslendirdi.

Repertuarı dışında arabeskin kebir isimlerinin bile şarkılarına yer veren Bedavacı, kestirmece 2 saat sahnede kaldı. Bursalı müzikseverler Deniz Beleşçi’nın şarkılarıyla akşam boyunca mest oldu.

Share: