Deneyimsizlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, telefon bağlantısıyla öğrencilere seslendi

Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bitlis’te düzenlenen “Zihayat Sağ Açıklık” programına telefonla bağlanarak, gençlere seslenme etti.

Bitlis Toyluk ve Spor Müdürlüğünce Bitlis Muazzez Üniversitesi (BEÜ) merkezi konuşma salonunda düzenlenen “Zihayat Açılım” programı kapsamında, sanatkâr Mütehammil Şentürk, öğrencilerle görüşme yaptı, konser verdi.

Katar’dan programa telefonla bağlanarak öğrencileri selamlayan Bakan Kasapoğlu, bu cins buluşmaların ve çalışmaların manidar olduğunu söyledi.

Faaliyetlere katılan öğrencilere teşekkürname eden Kasapoğlu, “İnşallah bundan sonra talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gençlerimizle beraber olmaya devam edeceğiz. Hem sınavlarında hem üstelik bundan ahir faaliyetlerinde herkese başarılar diliyorum.” dedi.

Cahillik ve Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış ise geleceğin teminatı gençlerle aynı arada oluşmak istediklerini belirtti.

Öğrencilerin programa rabıta göstermesinden bahtiyarlık duyduklarını tabir fail Elkatmış, şunları kaydetti:

“Talebelik hayatınızda ve günce yaşamınızda bu cins aktivitelerin motivasyonunuzu artıracağına inanıyoruz. İnşallah imdi etkinlikler hazırlayarak devamını sağlayacağız. Bu kapsamda gerek bakanlığımızın cemi tesislerinde gerekse üniversitemizin gelişigüzel alanında sizler amacıyla bilcümle imkanları seferber edilerek familya ortamını aratmayacak organizasyonlara aile sahipliği yapmaktan öz saygı duyuyoruz. Gönlü güzel ender sanatçılarımız beyninde bulunan ülkemizin yetiştirdiği oylumlu patırtılı sanatçısı Pek Şentürk’ün hararetli yorumunu büyük tıpkısı afiyetle dinlemenizi diliyorum. Bu güzel gecede bizi serbest bırakmayan cümle katılımcılarımıza teşekkürname ederim.”

Etkinliğe, BEÜ Rektör Yardımcısı Mustafa Süvari, Toyluk ve Spor Müdürlüğü yöneticileri ve personeli, akademisyenler ile öğrenciler katıldı.

Share: