CHP’ye katılan eski SELIM Parti Milletvekili Naci Aslan’ın rozetini CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu taktı

22. Periyot DOĞRU Öğür Dert Saylav Naci Aslan, CHP’ye katıldı. Naci Aslan, CHP’nin tümen örgütü ve teşkilat yönetiminden mesul Umumi Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın kurduğu ve başkanlığını yaptığı Şark Masası çalışmaları kapsamında CHP’ye katıldı.

ROZETİ, KILIÇDAROĞLU TAKTI

Aslan’ın rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bizzat taktı. Kılıçdaroğlu’nun CHP Umumi Merkezi’ndeki makamında yapılan partiye iştirak töreninde, Oğuz Kaan Salıcı ile Öğür Meclisi Üyesi ve Şarki Masası Koordinatörü Kıvrılma Sulh Çelik birlikte hazır bulundu.

NACİ ARSLAN KİMDİR?

Naci Arslan, 1946 yılında Balkı’da doğdu. Erzurum Atatürk Üniversitesi Eğitim Bilimi Enstitüsü Aritmetik Bölümünü bitirdi. Atatürk Üniversitesi Vukuf Fakültesi Aritmetik Bölümünde lisansını tamamladı. Ağrı Naci Mavi lisesinde hesap öğretmeni ve başöğretmen başyardımcısı, Dert Tecim Lisesi Müdürü, Yetişek Fakültesinde tahsil görevlisi kendisine çalıştı ve erkin üstencilik yaptı. 3 Teşrinisani 2002 umumi seçimlerinde Türe ve Kalkınma Partisi listesinde Balkı Saylav seçilerek parlamentoya girdi. Aslan, evli 3 çocuk babasıdır.Share: