Çankırı haberi: Fenerbahçe’den Maksat Ilgaz açıklaması

Fenerbahçe, Hat Hakem Müesses Başbuğ Vekili Tasavvur Ilgaz’ın Fenerbahçe Kongre Üyesi olduğu ile ilgili sâdır haberlere ilişik izah yaptı.

Kalıp Hakem Kurulu Başbuğ Vekili Maksat Ilgaz’ın Fenerbahçe Kongre Üyesi olduğuna ilgili kâh sosyal hesaplarından yapılan paylaşımlara zerrin-lacivertliler resmi genel ağ sitesinden açıklama yayınlayarak şu ifadelere vadi verdi:

“18 Teşrinievvel 2022 Salı haset spor kamuoyunu çalışır eden gündemin devamında, aynı takıma bağlılıkları net şekilde galiba olan mahiyet etiket taşımayan gâh sosyal iletişim araçları hesapları eliyle oluşturulan gündemi izleme ettik. Bu gündem çerçevesinde Şekil Hakem Müesses Başkan vekili Hedef Ilgaz ile Kulübümüzü ilişkilendiren ayrımsız yalana dair izah yapma gereği doğmuştur.

Türkiye Futbol Federasyonu’nda 2014 yılından itibaren değişik kademelerde görev almış ve Orak Ayı 2022 itibarıyla Gestalt Hakem Yerleşmiş Komutan vekili namına fariza işleyen Uğur Ilgaz, Kulübümüzün tek devir kongre üyesi olmadığı kabilinden Kulübümüz bünyesinde değme görevi da olmamıştır. Gerçekle tek ilgisi sıfır aynı ebat üzerinden yaygara koparanlar, bu yalanlarını güçlendirmek yerine Kulübümüzün bayrağı uğrunda sahte görseller üretip dolaşıma sokmaktan ve koordineli yerine paylaşımlar yapmaktan düşüncesiz durmamışlardır.

Fenerbahçe Spor Kulübü adına sonuç birkaç gündür ısrarla hezeyanlarını sürdüren bu kişileri spor kamuoyunun takdirine bırakıyor; aklı doğruca ayak topu paydaşlarını bu berduş yaklaşıma karşı durmaya nida ediyoruz.” – İSTANBUL

Share: