Çankırı bilgelik | GELECEK AR-GE Makine’den evcil üretimle Ölçülü Doğu’ya açılma hamlesi

İstanbul merkezli Gelecek AR-GE Araba, aylarca süren mühendislik çalışmaları sonucu geliştirilen gövde şekillendirme ve ten hizmet cihazlarını Şimendifer ve Dubai’ye üstelik göndermeye başladığını duyurdu.

Neslim Güngen’in kurucusu olduğu üretimlik, Orta Şark ile imzalanan güzellik merkezi franchise anlaşması kapsamında Türkiye’yi görk ve hizmet cihazları üretimi alanında sektörün lideri konumuna getirmeyi hedefliyor.

İLK OFIS 2022 FIFA DÜNYA KUPASI ÖNCESİ AÇILACAK

Şirketin Umumi Heyet Başkanı Neslim Güngen’in yaptığı açıklamaya göre, güzellik merkezi franchise anlaşması çerçevesinde İstanbul’bile üretilen cihazların teslimatı 2022 Son Teşrin ayında başlayacak ve Katar’daki önce Türk güzellik merkezi franchise’ı açılacak.

140 kişinin istihdam edildiği toplamda 5000 metrekare düz üzerine kurulu üretimevi, arsıulusal platforma bakım edecek. Son yıllarda görk ve hizmet sektörüne alet üretimi kapasitesini genişleten Gelecek AR-GE Makine, bu sayede Türk gösteriş sektöründe dinamikleri belirleyen oyunculardan biri olmayı planlıyor.

ANLAŞMA TÜRKİYE VE ORTA DOĞU ARASINDA KAZANÇLI BİR İŞ ORTAKLIĞI SAĞLADI

Türkiye’bile aygıt üretimiyle ulaştıkları 2500’ün üzerinde bayi sayısına ulaştıklarını belirten Neslim Güngen, Orta Şark ile yapılan yazihane anlaşmasının peşi sıra ayrımlı hareket ortaklıklarının üstelik olabileceğini ifade etti. Ten bakım-tamirat, üst şekillendirme, bölgesel incelme üstüne üretimleri ile hem gösteriş merkezleri hem üstelik klinik ve hastanelere seslenme ediyor.

Share: