Bulak Deniz’den Evlilik Açıklaması

Oyunu alay malay izleyen Kaynak Deniz ve Kaan Yıldırım, çıkışta araçlarını kulisin yakınına çağırdılar. Araçlarına binerek yokuş işleyen çift, gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

Oyunu haddinden fazla beğendiğini belirten ikili, ” Demet Akbağ’ı bağlı olmak muhteşemdi, çokça keyif aldık” dedi.

“İYİ GİDEN BİR İLİŞKİMİZ VAR”

Sitemkar bire bir şekilde gülerek, “Arkadaşlar siz bizim olduğumuz seçkin yere gelecek misiniz?” diyen Kaynak Bahir ve Kaan Sebep, evlilik sorularına ise “Çokça gani revan tıpkı ilişkimiz var, haddinden fazla birlikte mutluyuz. Temas an daralmak istemiyoruz ama hayatımızı yaşıyoruz ve etkinliklere katılıyoruz. Bizim amacıyla temas madde haddinden fazla pir” yanıtını vererek şu zaman dünyaevi düşünmediklerini belirttiler.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Pınar Bahir kaç yaşında, nereli; 4 Son Teşrin 1993 tarihinde Adana’dahi dünyaya mevrut Pınar Bahir, aslen Mardinli ve Fellah kökenlidir. 28 yaşındadır.

Çocukluğundan beri aktör olma hayalleri kuran Deniz, oyunculuk eğitiminin yanında dans dersleri üstelik aldı. İlk üçkâğıtçılık deneyimini ise Tekâmül karakteri ile Sil Baştan dizisinde yaşadı.

Asıl çıkışını ise Vatanım Sensin ünlü dönme dizisi ile yaptı. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı dizide Felek karakterini canlandırdı. Pınar Deniz, tıpkı projede Duygusal Yaman ile birlikte fiyaka alacakken Zeki’ın tavır ve tutumları dolayısıyla projede düzlük almaktan vazgeçmesi ile gündeme gelmişti.

Bulak Bahir, ‘Aşk 101’ dizisiyle hayran kitlesini genişletti. Deniz şu sıralar ‘Yargı’ dizisinde Ceylin karakterini canlandırıyor.

PINAR DENİZ ÖZEL HAYATI

Kaynak Deniz, meslektaşı Kaan Saika ile amor yaşıyor.

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Saika nereli ve birçok yaşında; Kaan Saika, 24 Meyan 1986 yılında İstanbul’bile doğdu. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden çıkışlı oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde köpoğluluk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine Kaybolma dizisinde Boy Bos karakterini canlandırarak başladı. Fakat Sebep, esas çıkışını başrollerinde Kasıt Çelik, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun oynadığı ‘Ulan İstanbul’ adlı dizisiyle yaptı. 2015 yılında ise başrollerini Terane Eyüboğlu ile üstlendiği tıpkı yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Batu Kırmacı karakterini canlandırdı.

14 Mayıs 2016 yılında Yır Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Koşa 26 Haziran 2019 tarihinde boşandılar.

Yıldırım, meslektaşı Kaynak Deniz ile amor yaşıyor.Share: